Соціально-економічний напрямок

Режим та оплата праці педагогічного працівника під час канікул

    Якщо період канікул для учнів не збігається з відпусткою педагогічного працівника, то цей період вважається його робочим часом.                                                               

Детальніше...

Якісна освіта та турбота про спілчан

Колегія 046

Питання своєчасної виплати заробітної платипрацівникам освіти  завжди є одним з основних.  Виходячи з цього  28 травня 2014 року , відбулося  спільне засідання колегії відділу освіти Веселинівської райради та розширене засідання президії районної організації профспілки з питань забезпечення виконання районної Угоди щодо питань оплати праці працівникам.                                           

Детальніше...

Оплата праці при тимчасовому виконанні вчителем обов’язків заступника директора з навчально-виховної роботи

Робота вчителя, на якого покладено виконання обов’язків тимчасово відсутнього заступника директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу вважається тимчасовим заступництвом.              

                                                                                   

Детальніше...

Пільговий проїзд студентів

Пільговий проїзд особам, які навчаються, гарантується статтею 9 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» та регулюється Порядком надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1999 р. № 541.                                        

                                        

Детальніше...

Про переважне право на залишення на роботі

Згідно зі статтею 42 Кодексу законів про працю України при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці.                                                                                           

Детальніше...

З офіційних джерел