Юридичні консультації

Затверджено Порядок забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти

11052019Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 331 затверджено Порядок забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Документом визначені уніфіковані правила проживання у гуртожитках закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...

Правові підстави перенесення щорічної відпустки на інший період та поділу її на частини. Умови відкликання працівника з щорічної відпустки

02052019Відповідно до норм статті 11 Закону України «Про відпустки» на вимогу працівника щорічна відпустка обов’язково має бути перенесена на інший період у разі:

1)  порушення власником або уповноваженим ним органом строку письмового повідомлення працівника про час надання відпустки згідно з частиною 11 статті 10 Закону України «Про відпустки» (не пізніше ніж за два тижні до встановленого графіком відпусток терміну);

Детальніше...

Скільки вихідних днів матимуть українці для святкування Великодня та Дня праці?

21042019Великдень 2019 року святкуватимуть у неділю — 28 квітня. Цей день є вихідним.

Законодавством України визначено, якщо офіційний святковий день припадає на суботу або неділю, то й наступний понеділок є вихідним. Це обумовлено нормою частини третьої статті 67 Кодексу законів про працю України. Отже, 29 квітня 2019 року буде вихідним днем.

Детальніше...

Рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню!

0042019Верховний Суд України у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у цивільній справі № 760/9521/15-ц дійшов висновку, що рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню одразу після його оголошення відповідно до статті 235 КЗпП України.

Детальніше...

Гарантії для працівників при скороченні чисельності або штату: судова практика

19032019Однією з гарантій забезпечення права громадян на працю є передбачений у статті 5-1 КЗпП України правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи.

Відповідно до пункту 1 статті 40 КЗпП України трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у випадку змін в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

Детальніше...

З офіційних джерел