Досвід роботи

Інформаційна година для профспілкового активу міста

IMG 0984

        23 січня 2019 року в Миколаївському міському комітеті профспілки працівників освіти відбулася інформаційна нарада для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста.
     До участі у нараді були запрошені начальник управління освіти Личко Г.В. та заввідділом з соціально-економічних та правових питань обласного комітету профспілки Максимова Г.М. Під час наради до відома профспілкового активу начальником управління освіти Личко Г.В. була доведена інформація щодо освітянського бюджету на 2019 рік.

Детальніше...

Свято для дітей освітян

49203435 2457534224473675 3377916959973703680 n

У період новорічних та різдвяних свят особливо хочеться вірити в дива та казки і отримувати подарунки. Особливо цього прагнуть наші діти. Саме напередодні Різдва діти освітян Вітовського району мали можливість відвідати чудову виставу "Аліса в країні див" у Миколаївському обласному ляльковому театрі, організовану районною профспілкою працівників освіти і науки. Емоції гарного та радісного настрою переповнювали всіх присутніх в залі.

Детальніше...

Удосконалюємо соціальний діалог

IMG 20181220 104643714

20 грудня на базі Березанського Будинку творчості школярів відбувся семінар – практикум для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району на тему «Конструктивна співпраця з керівництвом закладів освіти, органами влади (відділи освіти та голови райдержадміністрації, ОТГ) щодо дотримання соціальних стандартів, прав та інтересів членів Профспілки». Голова районної організації Профспілки Локтіонова Т.І. розкрила теоретичну частину теми семінару; психолог Корінецька А.Л. провела навчальний тренінг на визначення лідерських здібностей; голови первинних профспілкових організацій Березанського та Коблівського ДНЗ «Сонечко» поділилися своїм досвідом роботи у співпраці з керівництвом закладів та ОТГ для вирішення нагальних питань; заввідділом з соціально-економічних та правових питань обласного комітету профспілки Максимова Г.М. розкрила перед присутніми актуальні питання колдоговірної роботи в закладах та установах освіти. Семінар пройшов в жвавій, конструктивній та діловій атмосфері. Всі присутні отримали потрібний багаж знань, який понесуть в свої колективи.

Детальніше...

Знання своїх прав – свобода до дій

DSCN4445

07 грудня 2018 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з теми «Я маю право! Членам Профспілки надійний та ефективний захист». У підготовці до семінару використані матеріали, надані обкомом Профспілки та Кривоозерською районною організацією Профспілки працівників освіти.

Детальніше...

Екскурсія вихідного дня до міста Києва

IMG 1974

       Напередодні дня професійного свята у дитячому садочку №92 «Світлячок» було тільки й розмов щодо колективної поїздки до столиці, міста Києва.

          І ось настала та мить. Колектив з дітьми, чоловіками нарешті в столиці.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел