Крок на шляху до нового навчального року.

alt

Закінчується навчальний рік, але освітяни Казанківщини вже розпочали підготовку до нового 2013-2014 навчального року.

Першим кроком на цьому шляху стало навчання профспілкового активу, яке відбулося 11червня 2013 року на базі Казанківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

Голова районної ради профспілки О.П. Дьоміна ознайомила голів профспілкових комітетів навчальних закладів з інструктивно-методичними матеріалами з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально-виховному процесі, підготовлені Міністерством освіти і науки України.

З метою надання практичної допомоги головам профкомів у підготовці навчальних закладів до нового навчального року на навчання було запрошено методиста з охорони праці відділу освіти райдержадміністрації Р.Б.Соловйову, яка у своєму виступі звернула увагу голів профкомів на необхідність проведення заходів з охорони праці, передбачених колективними договорами. Зокрема, проведення медичних оглядів працівників, навчання та перевірки знань з охорони праці осіб, які відповідають за охорону праці у навчальному закладі, участі у конкурсі з охорони праці.

Головний спеціаліст з трудових відносин та соціального партнерства управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.М. Рибак зупинилась у своєму виступі на стані справ з атестацією робочих місць у навчальних закладах, а саме атестації робочих місць кухарів та кочегарів.

Соловйова Р.Б. та Рибак Т.М. відповіли на ряд запитань, що цікавили профспілковий актив.

Навчання голів профкомів пройшло цікаво та з користю для кожного профспілкового лідера.

 

 

Голова Казанківської

районної організації профспілки

О.П. Дьоміна

З офіційних джерел