ЗАВЕРШИЛАСЯ VIII РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ.

alt

Фізкультура і спорт міцно увійшли у побут освітян, стали нагальною потребою, важливим засобом виховання міцних, загартованих і життєрадісних людей. На виконання Цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», з метою пропаганди здорового способу життя засобами фізичної культури, для працівників закладів освіти організовано проведення районної спартакіади з п’яти видів: шахи, настільний теніс, волейбол, легка атлетика, міні – футбол.

В суботу 25 травня 2013 року на районному стадіоні було завершено проведення спартакіади та підбито підсумки. Змагання пройшли в дружній обстановці. Переможці отримали нагороди і визнання вболівальників. А саме головне для всіх учасників – безліч приємних спогадів , незабутніх емоцій, перемог і прагнень до підкорення спортивних вершин.

 

 

alt

 

alt

 

Значну допомогу в підготовці та проведені заходу надали профспілкові комітети первинних профспілкових організацій та їх лідери, які активно брали участь у змаганнях, були членами суддійської бригади та просто – вболівальниками.

 

 

 

Голова Новоодеської районної організації

профспілки працівників освіти

О.Г.Погоріла

З офіційних джерел