Планова робота президії

789087655Міськкомом Профспілки працівників освіти міста 11 червня 2021 року проведено розширене засідання президії за участю голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

В рамках порядку денного засідання, члени розширеної президії розглянули і обговорили планові питання, що стосуються організації профспілкового контролю за виконанням керівниками закладів освіти Закону України «Про відпустки», зокрема про організацію щорічного медичного огляду.

Голова первинної організації Мар’янко Т.М. проінформувала про роботу профкому ЗДО №2 щодо залучення працівників закладу до лав Профспілки на виконання постанови президії обласного комітету Профспілки «Про стан та динаміку профспілкового членства».

Президія та профспілковий актив обговорили прийнятий у першому читанні законопроект № 3515 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення». Профспілковий актив міста вважає його неприйнятним у запропонованій редакції та висловлює підтримку позиції Профспілки щодо неприпустимості прийняття зазначеного законопроекту, як такого, що значно звужує соціальні стандарти педагогічних працівників і призведе до чергового приниження ролі вчителя, вихователя в українському суспільстві. Вирішили організувати звернення до Верховної Ради України від кожної профспілкової організації закладів освіти.

Також серед головних тем – початок літнього оздоровчого сезону, забезпечення путівками працівників та їх сімей на базах оздоровлення обкому Профспілки працівників освіти «Зміна» в Рибаківці та базі Миколаївського університету кораблебудування «Акваторія» в Очакові.

Робота триває.

Світлана Мовчан, голова Миколаївської

міської організації Профспілки

З офіційних джерел