Без Профспілки в наш час не обійтися.

33335567777777В березні 2021 року президією Миколаївської міської організації Профспілки працівників освіти було проведено кущові семінари для голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва на виконання плану заходів по збереженню профспілкових організацій та залучення до Профспілки нових членів.

 Тема семінарів “Мотивуюча практика — запорука успішної роботи первинної профспілкової організації. З досвіду роботи” обрана невипадково, адже збереження і поповнення профспілкових рядів є у нас проблемою. Тому організатори семінарів: Сачук Г.В. - голова профкому ЗЗСО №46, Радул О.В. - голова профкому ЗЗСО №1, Царлова І.В. - голова профкому гімназії №2, Смирнова О.А. - голова профкому ЗЗСО №52 поставили за мету продовжити підготовку активістів первинних організацій до проведення заходів по залученню нових членів. Але мотивувати і залучати до профспілкових лав свіжі сили - наука непроста. Тому організатори і запланували на кущових семінарах вчити профспілкового лідера мислити і одночасно працювати по-новому, тобто, і зберігати позитивні традиції і бачити перспективи, вміти створити успішну команду однодумців, відстоювати права працівників і вибудовувати партнерські відносини з соціальними партнерами - директорами закладів освіти.

В ході семінарів з допомогою психолога Кравець Е.О.- голови профкому, методиста, психолога ЗДО №77 було акцентовано увагу на основних проблемах мотивації профспілкового членства, на шляхах удосконалення навичок аналізу проблем профспілкового членства в організації та надані рекомендації щодо основних напрямків, форм і методів роботи профспілкового активу по збільшенню членської бази організації.

Досвідом роботи з даного питання поділилися Кучеренко В.Г. - голова профкому ЗЗСО №16, Кравець Е.О. - голова профкому ЗДО №77, Царлова І.В.- голова профкому гімназії №2, в первинних організаціях яких досягнуте 100 відсоткове членство.

Також розроблено для профактиву закладів освіти методичний збірник «Практичні кроки по залученню в члени профспілки працівників в організаціях з низьким охопленням профчленства” та порадник “Без профспілки в наш час не обійтися”.

С.В.Мовчан, голова Миколаївського міськкому Профспілки

З офіційних джерел