Навчаємо, роз’яснюємо, діємо на упередження

IMG-61b1c961f58b40f3422463358c5ee5a7-V17.03.2021 року в приміщені «Великої зали» для голів первинних профспілкових організацій Вознесенського району, голова Чепілка О.М., відбувся семінар – практикум на тему: «Колективний договір: кому потрібен більше – працівникам чи роботодавцю?». В першу чергу була звернута увагу на те, що зараз у закладах освіти розпочаті двосторонні переговори аби укласти нові колективні договори на 2021 – 2025 роки, а в сучасних умовах колективний договір здатний стати своєрідною «подушкою безпеки» для обох сторін трудових відносин, як для керівників закладів, так і для працівників.

Як доводить практика, виконання зобов’язань по колективним договорам значно знижує ризик виникнення трудових конфліктів та соціальної напруги в колективі, що є запорукою виробничої дисципліни і, врешті – решт, дозволяє налагодити чітку та стабільну роботу.

Фахівець обласного комітету Профспілки Максимова Г.М. підкреслила дієвість колективно – договірного регулювання трудових відносин для забезпечення інтересів працівників і керівників через реалізацію норм чинного законодавства з урахуванням реальних можливостей закладів освіти, та прокоментувала роз’яснення Мінекономіки щодо суб’єктів, які повинні здійснювати повідомну реєстрацію колективних договорів в реорганізованих районах, а також в об’єднаних територіальних громадах.

IMG-13f6b2160adeacdda22c2801340a36dc-V 2

  Чимало виникало питань під час семінару, та на всі були надані відповіді.

 Відеофільм, представлений обкомом Профспілки «Вміння домовлятися» підкреслив значимість і дієвість соціальних партнерів у веденні переговорів та знаходження компромісів для створення надійного соціального клімату в колективі.

IMG-c57a4cf92acfe18d443a1629ee8cc1d0-V

Семінар пройшов на високому рівні, завдячуючи поінформованості, яку надає обласний комітет Профспілки, голова Оборонько В.М.

Чепілка О.М., голова Вознесенської районної організації Профспілки

З офіційних джерел