Інформаційна година для профспілкового активу міста

IMG 0984

        23 січня 2019 року в Миколаївському міському комітеті профспілки працівників освіти відбулася інформаційна нарада для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста.
     До участі у нараді були запрошені начальник управління освіти Личко Г.В. та заввідділом з соціально-економічних та правових питань обласного комітету профспілки Максимова Г.М. Під час наради до відома профспілкового активу начальником управління освіти Личко Г.В. була доведена інформація щодо освітянського бюджету на 2019 рік.

        Рекомендації з питань регулювання трудових та соціально-економічних відносин через колективні договори і угоди, приведення у відповідність діючих договорів зі змінами в чинному законодавстві України, порядку укладення нових договорів надала заввідділом з соціально-економічних та правових питань обласного комітету профспілки Максимова Г.М.

IMG 0982

     В ході наради учасники обговорили питання щодо планування основних заходів профспілкових організацій на 2019 рік та інші питання внутрішньоспілкової роботи.

IMG 0980

    Також профком школи № 31 був нагороджений дипломом обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за участь в обласному конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію з врученням цінного подарунку.

IMG 0997

 

Голова міськкому профспілки С.В.Мовчан

З офіційних джерел