Знання своїх прав – свобода до дій

DSCN4445

07 грудня 2018 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з теми «Я маю право! Членам Профспілки надійний та ефективний захист». У підготовці до семінару використані матеріали, надані обкомом Профспілки та Кривоозерською районною організацією Профспілки працівників освіти.

 

DSCN4438

IMG-ab0652195ff5bf1c35ba07d3ae75f93f-V 1

Відкриваючи захід, голова міської організації Профспілки працівників освіти Сисоєва І.В. зазначила, що метою даного семінару є надання профспілковим активістам правової допомоги у питаннях, пов’язаних із забезпеченням статутної діяльності, захистом їх прав та оскарженням неправомірних дій роботодавців; сприяння використанню всіх наданих законодавством можливостей для усунення трудових порушень щодо спілчан.

DSCN4440

Навчання відбувалося за модульною методикоюз проведенням тестування та обговоренням правових ситуацій.

Учасники семінару попрацювали активно та згуртовано, відзначаючи актуальність питань, що розглядалися.

Отже, організоване таким чином навчання сприяє не тільки наданню його учасникам правових знань і умінь орієнтуватися у постійно зростаючому потоці інформації, а ще й дає можливість поспілкуватися, попрацювати в колективі, бути готовим до пошуку правильних рішень у різних робочих ситуаціях. Усі учасники семінару одержали методичні рекомендації з правових питань.

DSCN4444

Ірина Сисоєва, голова Первомайської міської

організації Профспілки працівників освіти і науки

З офіційних джерел