"Шкільний переполох" у Веселинівській ЗОШ

8896 n27 березня В Опорному навчальному закладі Веселинівській ЗОШ відбувся КВН. Хтось малює неперевершені картини, комусь до душі запах моря і штурвал, у когось дух перехоплює від гірських вершин, а чиєсь покликання — рятувати життя. Яким же неймовірно цікавим, захоплюючим та різноманітним заняттям може присвятити себе людина!

Саме вибору майбутньої професії сьогодні був присвячений вечір для старшокласників "Шкільний переполох" у Веселинівській ЗОШ, який пройшов у формі КВК.

Другий рік поспіль сходяться у двобої команди учнів та членів профспілки.Команду "Ульотні специ" представляли найактивніші учні 9 - 11 класів, а команду"Шалений кухар" - неперевершені вчителі школи.

2576 n

Учасників чекала нелегка боротьба у 6 конкурсах. Особливо яскраво учасники проявили себе у конкурсах "Візитка"," Розминка" та " Домашньому завданні".

3984 n

Команди показали надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців заходу: сипали жартами, демонстрували експромти, пропонували наочні сценки, співали і танцювали. І журі, і глядачі жваво реагували на кожну вдалу репліку або афоризм, щедро нагороджували їх авторів бурхливими оплесками.

9792 n

У змаганнях не було переможених та переможців, обидві команди заслужено отримали перше місце. Чудовий КВК зарядив класну родину весняним настроєм та позитивними емоціями. Запрошені були начальник відділу освіти Веселинівської селищної ради Павлюк І.В., та голова профспілки Сорокопуд Г.М., які привітали учасників подарунками.

Сорокопуд Г.М., голова Веселинівської

районної організації Профспілки