Охорона праці

Зміни до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України

alt

Зміни до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, затвердженого постановою колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівникі в освіти і науки України від 27.04.2004.

 

 

 

Додаткова оплата кочегарам за шкідливі умови праці

Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 р. № 2694-ХІІ (із змінами) установлено, що працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством.

Детальніше...

Новий Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві

     Кабінет Міністрів України постановою від 30 листопада 2011 р. № 1232 затвердив Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. 

     Урядова постанова та затверджений нею Порядок набирають чинності з 1 січня 2012 року (при цьому втрачає чинність Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві НПАОП 0.00-6.02-04, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. №1112).

Документи:
Скачать файл (ПОРЯДОК.doc)ПОРЯДОК.doc[ ]634 Kb

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації роботи з охорони праці в навчальних закладах

Додається.

Про надання матеріалів на огляд - конкурс стану охорони праці

Від 19.08.2011 № 3850-09

Начальникам районних(міських) відділів(управлінь)

                                                                          освіти, директорам ПТНЗ і шкіл-інтернатів

    

 Про надання матеріалів на  огляд -    

 конкурс  стану охорони праці

 

     Згідно постанови колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 року, з метою подальшого поліпшення роботи щодо створення і забезпечення належних і безпечних умов безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу відповідно до вимог законодавства, мобілізації їх на недопущення травматизму і професійних захворювань у 2011 році проводиться Всеукраїнський громадський огляд конкурс охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України”. 

     Для участі у Всеукраїнському конкурсі просимо надати матеріали  управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 25 листопада 2011 року, куди включити:

Детальніше...

З офіційних джерел