Охорона праці

Охорона праці – запорука збереження життя і здоров’я.

З метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання учасників навчально-виховного процесу, підвищення кваліфікації посадових осіб, профспілкового активу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2015 року та наказу департаменту освіти і науки облдержадміністраці від 14 листопада 2016 року “Про проведення навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань посадових осіб з питань безпеки життєдіяльності”, обласна постійно-діюча комісія за участю обласного комітету Профспілки, 24 лютого 2017 року, в обласному Будинку художньої творчості,  завершила роботу, яка згідно графіку, проводилась протягом двох місяців по проведенню консультацій та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності керівників, заступників та членів постійно-діючих комісій управлінь та відділів освіти, представників освітянської Профспілки.

Детальніше...

УСТАНОВЛЕННЯ ДОПЛАТ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В РОБОТІ ДЕЗИНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ

   Умови оплати праці працівників галузі освіти  визначені наказом Міносвіти України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розкладів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (далі наказ № 557), розробленим на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298, та Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 року № 102 (далі — Інструкція).

   Відповідно до пп «г» п. 3 розділу 4 наказу № 557 працівникам за використання в роботі дезінфікуючих засобів, а також зайнятим прибиранням туалетів установлюється доплатв в розмірі 10% посадового (місячного) окладу.

Детальніше...

Спільний лист департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації і обласного комітету профспілки працівників освіти і науки від 01.09.2014 р.

«Про проведення Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану охорони праці в установах і закладах освіти».

Документи:
Скачать файл (Спільний лист..pdf)Спільний лист..pdf[ ]175 Kb

П І Д Г О Т О В К А загальноосвітнього навчального закладу до нового навчального року з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності Інструктивно-методичні матеріали.

.

Обов’язкові медичні огляди: основні аспекти їх проходження працівниками навчальних закладів

Основами законодавства України про охорону здоров’я, Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб», зокрема, встановлено, що з метою охорони здоров’я населення організуються профілактичні медичні огляди ряду категорій громадян, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може спричинити поширення інфекційних захворювань, виникнення харчових отруєнь, а також працівників, зайнятих на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, військовослужбовців. Серед них – працівники дошкільних і навчально-виховних закладів.

Детальніше...

З офіційних джерел