Соціально-економічний напрямок

Дотримуємося умов оплати щорічних відпусток педагогічним працівникам

Обчислення середньої заробітної плати для оплати щорічних відпусток здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМ України від 8 лютого 1995р.№ 100 (із змінами, далі – Порядок).

Відповідно до пункту 86 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти обчислення середнього заробітку для оплати щорічних відпусток викладачів проводиться з розрахунку їх заробітної плати (у діючому порядку його обчислення) за даний навчальний рік (включаючи доплати та надбавки, оплату за години, що виконані понад установлене річне навантаження, середній заробіток, що зберігається за діючим законодавством), а також допомоги з приводу тимчасової непрацездатності. 

Згідно з пунктом 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки або виплати компенсації за невикористані відпустки.

Працівникові, який пропрацював менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка.

Детальніше...

Працевлаштування, матеріальне забезпечення випускників вищих навчальних закладів

    Молодим спеціалістам – випускникам державних вищих і професійних навчально-виховних закладів нормативно-правовими актами передбачено такі соціальні гарантії і компенсації.

     

Детальніше...

Режим та оплата праці педагогічного працівника під час канікул

    Якщо період канікул для учнів не збігається з відпусткою педагогічного працівника, то цей період вважається його робочим часом.                                                               

Детальніше...

Якісна освіта та турбота про спілчан

Колегія 046

Питання своєчасної виплати заробітної платипрацівникам освіти  завжди є одним з основних.  Виходячи з цього  28 травня 2014 року , відбулося  спільне засідання колегії відділу освіти Веселинівської райради та розширене засідання президії районної організації профспілки з питань забезпечення виконання районної Угоди щодо питань оплати праці працівникам.                                           

Детальніше...

Оплата праці при тимчасовому виконанні вчителем обов’язків заступника директора з навчально-виховної роботи

Робота вчителя, на якого покладено виконання обов’язків тимчасово відсутнього заступника директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу вважається тимчасовим заступництвом.              

                                                                                   

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел