Соціально-економічний напрямок

Особливості оплати праці тимчасово відсутніх вчителів

 45678po09876o   Керівництво закладу освіти несе відповідальність за своєчасне і повне виконання програм з усіх навчальних предметів у межах:

-        часу, передбаченого на кожний предмет відповідно до навчального плану;

-         встановленої максимальної кількості навчальних годин на тиждень для учнів, не допускаючи їх перевантаження;

Детальніше...

Щодо зміни педпрацівнику розміру надбавки за престижність педагогічної праці

9045356788Відповідно до п. 3 ст. 247 КЗпП України, п. 3 ст. 38 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» питання оплати праці, форм і систем оплати праці, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат вирішуються виборним органом первинної профспілкової організації разом з власником або уповноваженим ним органом.

Детальніше...

За роботу в спеціальних школах та інклюзивних класах встановлено надбавку – рішення Уряду

19090Встановлено 15 та 20 відсоткові надбавки для вчителів підготовчих класів спеціальних шкіл, а також для педпрацівників і помічників вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх освітніх закладів.Рішення про внесення відповідних змін до постанови КМУ від 25.08.2004 № 1096 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності» ухвалив Уряд України.

Детальніше...

Умови надання грошової допомоги випускникам педагогічних ВНЗ

80675111   Відповідно до постанови КМ України від 26.09.2006 № 1361 (із змінами, внесеними згідно з постановою КМ України від 18.05.2017 № 335) випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

Детальніше...

Індексація та доплата до мінімальної зарплати: роз’яснення Мінсоцполітики та Мінфіну

05568      Міністерство фінансів України та Міністерство соціальної політики України відповіли на звернення СПО об’єднань профспілок щодо врахування індексації для виконання гарантії зарплати на рівні мінімальної.

   З метою відновлення порушених прав працівників на повноту одержання заробленого, СПО об’єднань профспілок спрямували звернення до:

Документи:
Скачать файл (1mnsoc.doc)1mnsoc.doc[ ]292 Kb

Детальніше...

З офіційних джерел