Соціально-економічний напрямок

Прийнято закон щодо правового регулювання дистанційної роботи

987655443325504 лютого 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» (проект Закону зареєстровано за № 4051).

Законом, зокрема, вносяться зміни до Кодексу законів про працю України, за якими унормовується питання гнучкого режиму роботи і запроваджується укладення трудового договору про дистанційну роботу і трудового договору про надомну роботу, умови такого запровадження, зобов’язання роботодавця та працівника за такими трудовими договорами тощо.

Детальніше...

Чи можна замінити додаткову відпустку на дітей грошовою компенсацією?

9876554433255Додаткова відпустка працівникам, що мають дітей, належить до соціальних відпусток (ст. 182-1 КЗпПіст. 19,20 Закону про відпустки).

Ця відпустка надається за календарний рік, а не за відпрацьований робочий рік.

Вона може бути використана працівником у будь-який час протягом календарного року незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини.

Детальніше...

Незабаром в КЗпП з'являться чіткі ознаки трудових відносин: Уряд ухвалив законопроект

3456760Уряд схвалив законопроект про внесення змін до КЗпП щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності.

          8 лютого 2021 року на позачерговому засіданні Уряд схвалив проєкт Закону “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності ”. 

  Прийняття закону сприятиме зменшенню не задекларованої праці в Україні, легалізації заробітної плати та посиленню захисту працівників.

Детальніше...

Розмір зарплати за першу половину місяця має бути не менше оплати за фактично відпрацьований час

12211111988Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам закріплені в ст. 115 КЗпПі ст. 24 Закону «Про оплату праці». Відповідно дост. 115 КЗпП, заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації, але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Детальніше...

Таблиця штрафів за порушення норм трудового законодавства у 2021 році

456764227758Штрафи, зазначені у ч. 2 ст. 265 КЗпП України, накладаються згідно з Порядком накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженим постановою КМУ від 17.07.2013 № 509. Кодексом України про адміністративні правопорушення також передбачені штрафні санкції за порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці. Так, за фактичний допуск працівника без трудового договору керівнику установи доведеться сплатити від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 41 КУпАП). З 1 січня 2021 року неоподаткований мінімум доходів громадян для застосування санкцій відповідно до норм кримінального і адміністративного законодавства становитиме 1135 грн.

Детальніше...

З офіційних джерел