Соціально-економічний напрямок

Позиції профспілкового комітету навчального закладу щодо терміну дії колективного договору

86564331. Відповідно до   ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» після закінчення строку дії колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачене договором.

2. Термін дії колдоговору залежить також від того, як чітко сформульовані норми щодо строкуйого дії у колективному договорі і від даної норми необхідно визначатись з подальшим вибором спільної позиції. Відповідно до ст.14 Закону України «Про колективні договори і угоди» зміни і доповнення до колективного договору, угоди протягом строку їх дії можуть вноситися тільки за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором, угодою.

Детальніше...

Готуємося до проведення попередньої тарифікації педагогічних працівників на новий 2018/ 2019 навчальний рік

345765435     Наприкінці кожного навчального року до надання чергової відпустки педагогічним працівникам проводиться попередня тарифікація педагогічних працівників на новий навчальний рік.

    Тарифікація педагогічних працівників навчальних закладів є визначальною умовою оплати праці в навчальному закладі. Саме під час тарифікації визначається обсяг педагогічного навантаження кожного педагогічного працівника, встановлюються доплати та надбавки і розраховується фонд оплати праці на місяць. На підставі тарифікаційного списку визначається потреба в коштах для виплати зарплати педагогічним працівникам на рік.

Детальніше...

Динамка середньої заробітної плати

     4323456-Динамка середньої заробітної плати за даними Держкомстату (таблиця додається)

Документи:
Скачать файл (zarplata_за_01_18.pdf)zarplata_за_01_18.pdf[ ]352 Kb

Особливості оплати праці тимчасово відсутніх вчителів

 45678po09876o   Керівництво закладу освіти несе відповідальність за своєчасне і повне виконання програм з усіх навчальних предметів у межах:

-        часу, передбаченого на кожний предмет відповідно до навчального плану;

-         встановленої максимальної кількості навчальних годин на тиждень для учнів, не допускаючи їх перевантаження;

Детальніше...

Щодо зміни педпрацівнику розміру надбавки за престижність педагогічної праці

9045356788Відповідно до п. 3 ст. 247 КЗпП України, п. 3 ст. 38 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» питання оплати праці, форм і систем оплати праці, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат вирішуються виборним органом первинної профспілкової організації разом з власником або уповноваженим ним органом.

Детальніше...

З офіційних джерел