Соціально-економічний напрямок

Готуємося до проведення попередньої тарифікації педагогічних працівників на новий 2018/ 2019 навчальний рік

345765435     Наприкінці кожного навчального року до надання чергової відпустки педагогічним працівникам проводиться попередня тарифікація педагогічних працівників на новий навчальний рік.

    Тарифікація педагогічних працівників навчальних закладів є визначальною умовою оплати праці в навчальному закладі. Саме під час тарифікації визначається обсяг педагогічного навантаження кожного педагогічного працівника, встановлюються доплати та надбавки і розраховується фонд оплати праці на місяць. На підставі тарифікаційного списку визначається потреба в коштах для виплати зарплати педагогічним працівникам на рік.

Детальніше...

Динамка середньої заробітної плати

     4323456-Динамка середньої заробітної плати за даними Держкомстату (таблиця додається)

Документи:
Скачать файл (zarplata_за_01_18.pdf)zarplata_за_01_18.pdf[ ]352 Kb

Особливості оплати праці тимчасово відсутніх вчителів

 45678po09876o   Керівництво закладу освіти несе відповідальність за своєчасне і повне виконання програм з усіх навчальних предметів у межах:

-        часу, передбаченого на кожний предмет відповідно до навчального плану;

-         встановленої максимальної кількості навчальних годин на тиждень для учнів, не допускаючи їх перевантаження;

Детальніше...

Щодо зміни педпрацівнику розміру надбавки за престижність педагогічної праці

9045356788Відповідно до п. 3 ст. 247 КЗпП України, п. 3 ст. 38 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» питання оплати праці, форм і систем оплати праці, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат вирішуються виборним органом первинної профспілкової організації разом з власником або уповноваженим ним органом.

Детальніше...

За роботу в спеціальних школах та інклюзивних класах встановлено надбавку – рішення Уряду

19090Встановлено 15 та 20 відсоткові надбавки для вчителів підготовчих класів спеціальних шкіл, а також для педпрацівників і помічників вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх освітніх закладів.Рішення про внесення відповідних змін до постанови КМУ від 25.08.2004 № 1096 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності» ухвалив Уряд України.

Детальніше...

З офіційних джерел