Соціально-економічний напрямок

Чи зберігається навчальне навантаження вчителя, яке вона мала до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,після її виходу на роботу ?

                Вчитель до відпустки у зв»язку з вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до тарифікації мала 23 години навчального навантаження , а також була класним керівником та завідувала навчальним кабінетом.

Чи зберігається навчальне навантаження вчителя, яке вона мала до відпустки у зв»язку  з вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного  віку,після її виходу на роботу ?

На запитання спілчан відповідає відділ обкому профспілки з питань соціально – економічного та правового захисту працівників освіти.

                                                                         

Детальніше...

Нове в законодавстві. Зміни в повідомній реєстрації колективних договорів і угод

         

Детальніше...

Нормативно – правові документи щодо складання тарифікаційного списку працівників загальноосвітнього навчального закладу

Тарифікація педагогічних працівників навчальних закладів – важливий момент у житті кожного педагогічного колективу. Адже під час тарифікації визначають обсяг педагогічного навантаження кожного працівника, розмір його заробітної плати, встановлюють доплати тощо.

Детальніше...

Чи передбачено законодавством надання вільних від роботи годин працівникові, посаду якого скорочують для пошуку роботи? Як оплачувати ці години?

На запитання спілчан відповідає відділ обкому профспілки з питань соціально – економічного та правового захисту працівників освіти.

Детальніше...

Завідувачі бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів : - введення посади; - кваліфікаційні вимоги; - оплата праці

Загальне керівництво, створення необхідних умов для якісної та ефективної роботи, приймання на роботу бібліотечних працівників здійснює директор навчального закладу.

За організацію роботи бібліотеки, бібліотечних процесів відповідальність несе завідувач бібліотеки, який підпорядковується директору навчального закладу, є членом педагогічного колективу і входить до складу педагогічної ради навчального закладу. Згідно Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів від 6 грудня 2010 р. № 1205 передбачено, що посада завідувача бібліотеки вводитиметься за наявності у навчальному закладі 11 і більше класів.

Для бібліотечних працівників встановлено такі кваліфікаційні вимоги :

Детальніше...

З офіційних джерел