Соціально-економічний напрямок

Робочий час вчителя на тарифну ставку

07591710Робочий час вчителя залежить від:

- розкладу уроків;

- планів виховної та методичної роботи;

Робочий час вчителя включає час виконання педагогом :

- навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи іншої педагогічної діяльності, передбаченої трудовим договором.

Детальніше...

Щодо діапазону тарифних розрядів асистента вихователя

     083211Схему тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів усіх типів і найменувань доповнено новою позицією: «Асистент вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі».

Детальніше...

Щодо встановлення тарифного розряду директору інклюзивно-ресурсного центру

 153776973610    153776973610Директору інклюзивно-ресурсного центру встановлюють 15 тарифний розряд. Відповідне доповнення внесене постановою КМУ «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів» від 22.08.2018 № 617.

Детальніше...

Уряд встановив підвищений розмір зарплати для бюджетників, що забезпечують проведення АТО

1536654823 1417016521-9

 Кабінет Міністрів України постановою «Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 05.09.2018 № 708 встановив, що заробітна плата працівників установ ( закладів, організацій), що фінансуються з бюджету, які беруть участь у забезпеченні проведення АТО підвищується на 50 % за фактичний час перебування в районах проведення такої операції. Право на підвищений розмір заробітної плати має бути підтверджено відповідними документами.

Детальніше...

Профспілка наполягає на підвищенні зарплати педпрацівникам дошкільної, позашкільної та профосвіти

120920181006     ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував звернення до Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України та Федерації профспілок України з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

З офіційних джерел