Соціально-економічний напрямок

Дистанційна робота педагогів в умовах карантину у запитаннях та відповідях

34534654332719 березня відбувся вебінар Міністерства освіти і науки України щодо організації дистанційної роботи педагогічних працівників закладів освіти України у період карантину. Спікером вебінару стала заступниця Міністра освіти і науки УкраїниЛюбомира Мандзій.

Уряд постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» установив з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19"запроваджено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників закладів освіти.

Документи:
Скачать файл (Наказ МОН № 406.doc)Наказ МОН № 406.doc[ ]10 Kb

Детальніше...

ОПЛАТА ПРАЦІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ЗА СУМІСНИЦТВОМ, ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

160320209099У зв’язку з чисельними зверненнями щодо оплати праці педагогічних працівників, що працюють за сумісництвом, під час карантину, повідомляємо наступне.

Сумісництвом називають виконання іншої роботи у час, вільний від основної роботи, за умовами трудового договору.

Детальніше...

Особливості гнучкого режиму робочого часу

1603202090Правовою підставою для встановлення гнучкого режиму робочого часу є стаття 13 КЗпП України та стаття 7 Закону України "Про колективні договори і угоди", згідно з якими питання режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку встановлюються у колективному договорі. Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 р. N 359 затверджено Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу. Методичні рекомендації можуть бути використані установами, організаціями, незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та господарювання, галузевої належності, з метою більш ефективного використання робочого часу.

Детальніше...

МОН надало роз'яснення щодо оплати працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин

1103202000Міністерство освіти і науки України підготувало роз'яснення щодо оплати працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин.

Оплата праці усім працівникам ( педагогічним, науково- педагогічним та іншим працівникам) закладів і установ освіти, навчання у яких призупинено на період карантину, здійснюється в розмірі середньої заробітної плати, а тих педагогічних працівників, оплата яких здійснюється за тарифікацією, із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.

Документи:
Скачать файл (list-mon_zp_karantin.pdf)list-mon_zp_karantin.pdf[ ]92 Kb

Детальніше...

Коронавірус: здоровий глузд та офіційна інформація замість паніки

20200305 1007510Щоб упоратися зі стресом через розповсюдження нового коронавірусу COVID19 створено відповідний Урядовий ресурс з відповідями на основні запитання про COVID-19, на офіційних ресурсах Всесвітньої організації охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я України постійно оновлюється інформація, а Internews Ukraine підготував інфографіку з корисними порадами.

Детальніше...

З офіційних джерел