Досвід роботи
Розвиток особистості учня через любов до свого фахуНа конкурс «Шануймо вчителя свого» Педагогічний портрет Варфоломієвої Антоніни Василівни, вчителя хімії та біології Трикратської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської селищною об’єднаної територіальної громади Вознесенського району А.В. Варфоломієва сумлінний і старанний вчитель, має вищу категорію, стаж педагогічної праці – понад 30 років. Вона активна у справах колективу, уважна і чуйна до колег, учнів, батьків. Завжди знаходить підхід до кожної дитини, а уроки та позакласні заходи А.В.Варфоломієвої нікого не залишають байдужими.
Продовжує себе у своїх учняхКонкурс «Шануймо вчителя свого» У нашого народу з давніх - давен ведеться так , що людину оцінюють за її справами. Софія Іванівна Козловська - єдина в нашому районі вчителька, яка за успішну багаторічну працю удостоєна звання «Заслужений вчитель України». Має майже 42 роки педагогічного стажу. Ветеран праці, в даний час на пенсії. За невтомну працю була обрана делегатом на 16 республіканський з’їзд профспілок в 1976 році у Києві, була учасником ІІІ Всесоюзного з’їзду вчителів. Чотири роки працювала в районній раді ветеранів Великої Вітчизняної війни на громадських засадах над зміцненням первинної організації ветеранів України. Саме з її ініціативи та клопіткої роботи в селі Агрономія була випущена збірка «Діти війни с. Агрономія». Підтримує тісний зв'язок з учнями, педколективом, профспілковою організацією Агрономійської ЗОШ І – ІІІст. Вона почесний гість на кожному святі в школі, в якій пропрацювала 25 років заступником директора з навчально - виховної роботи. З року в рік вчитель продовжує себе в своїх учнях. Її думки, почуття, щедро віддані своїм колегам, працюють на майбутнє. Образ вчителя, порадника, друга, наставника, доброго і водночас вимогливого, ми помічаємо все життя.
Вчитель – це джерело наших теперішніх здобутків.Конкурс «Шануймо вчителя свого» В одному з березневих номерів газети «Вперед» у рубриці «Знай наших» була надрукована стаття про мене. Приємно, і я вдячний автору за добрі слова і мені захотілося більш докладно розповісти про ті чинники, які на мою думку, сприяли моєму успіху. Якщо хтось не побоїться нашого бездоріжжя і приїде до нас у Новохристофорівку, пройдеться її зеленими вулицями, він неодмінно зазначить, що однією з найкрасивіших будівель нашого села є приміщення школи.
Місцями Богдана і ТарасаЗа фінансовою участю районної організації Профспілки працівників освіти дружній колектив освітян Первомайського району, червневими чудовими днями, відвідав старовинні мальовничі міста Черкащини. Саме на цій землі народились два українські генії – Тарас Шевченко та Богдан Хмельницький. Подорож розпочали з Богданової гори в Чигирині, біля підніжжя якої знаходиться резиденція Богдана Хмельницького. Помилувались славною столицею козацької України, гетьманським помістям та Іллінською церквою в Суботові. Зі Суботова попрямували до Холодного Яру – це реліктовий лісовий масив, який, незважаючи на порівняно малу площу (понад 7000 га), має величезне історичне значення. Рельєф Холодного Яру горбистий, з великою кількістю глибоких оточених горами низин, які місцеве населення називає ярами. Кожне урочище, балка, поле, лісок, річечка і струмок мають свою красномовну назву.
Учитель! Слово ж яке!..Конкурс «Шануймо вчителя свого»
|