Досвід роботи

Змагаються освітяни Баштанщини

   DSCF6709

        24 квітня 2017 року  в Баштанському районі відбулася ХІІІ районна Спартакіада серед працівників освіти, в якій  взяли участь більше п’ятидесяти освітян – членів Профспілки. 

      На спартакіаді були присутні Славінський О.Д .,  в.о. голови Баштанської райдержадміністрації, Рубський І.В., міський голова, Бєлова О.І., начальник відділу освіти, молоді і спорту, Васюнькін О.В., голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Детальніше...

Первомайська міська організація Профспілки інформує

 DSC0138 1 1

23-24 березня у м. Первомайську відбулося засідання Секції Асоціації міст України  з питань освіти. 

Участь у заході взяли Первомайський міський голова Людмила Григорівна Дромашко, голова Секції, начальник управління освіти Первомайської міської ради Галина Феліксівна Остапенко, голова Первомайської міської організації профспілки працівників освіти Ірина Володимирівна Сисоєва та представники органів управління освітою з 12 областей України.

Детальніше...

Працюємо гласно і відкрито

44333118

 Про діяльність профспілкової організації за 2016 рік звітувала рада Первомайської районної організації профспілки працівників освіти.

       Звітуючи, голова районної організації Людмила Вороніна, проаналізувала основні напрямки роботи профорганізації, акцентувала на досягненнях та зупинилася на проблемних питаннях, а присутні члени ради у ході обговорення звіту відразу пропонували шляхи їх вирішення.

Детальніше...

Профспілка освітян має залишатись єдиною

P2230012

На засіданні ради Профспілки Миколаївського району, яке відбулося в лютому п.р., було розглянуто Звіт про роботу районної організації Профспілки працівників освіти за 2016 рік  , з яким виступила Коганова В.Г., голова районної організації Профспілки.

Детальніше...

Підводимо підсумок та плануємо майбутнє

IMG 9057 1

   Що було зроблено, а що не вдалося зробити в звітному періоді, і як ефективно спланувати профспілкову роботу  по захисту  трудових і соціальних права спілчан у сучасних умовах? Саме з таких питань  розпочалось засідання Ради профспілки Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти наприкінці  лютого 2017 року.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел