Досвід роботи

Підводимо підсумки і крокуємо в 2017 рік

SDC12452

4 січня  2017 року  відбулося чергове розширене засідання президії Миколаївської міської організації   профспілки за участю членів міськкому - голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів  міста.

Голова міськкому профспілки Мовчан С.В. ознайомила членів міськкому профспілки з інформацією  ЦК Профспілки працівників освіти і науки України стосовно виконання листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9-665 від 23 грудня 2016 року «Щодо недопущення переведення працівників бюджетних установ на скорочену тривалість робочого часу», доручила профкомам навчальних закладів  забезпечити організацію контролю за дотриманням трудових прав працівників навчальних закладів та установ освіти і науки при запровадженні нових умов оплати праці.

Детальніше...

Міжнародний день студента або «Голівуд по-сухомлинськи»

   I5UfD6ns7jM

  17 листопада 2016 р. викладачі та студентство Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відзначили святковим концертом Міжнародний день студента, нагородивши відзнаками кращих студентів у різних номінаціях. Організатори дійства – профком студентів університету та творчий центр «Естетика». Серед запрошених гостей – хореографічна студія «Slice».

Детальніше...

Освітяни «відкривають» Миколаївщину

IMG 0113

Вже стало доброю традицією для працівників ДНЗ №1 м. Миколаєва  на чолі із завідувачем Панасенко В.С. та головою профкому Євтушенко Н.О. відвідувати визначні місця Миколаївщини.  

Не став винятком і цей рік. Освітяни нашого садочка побували зовсім поряд  з містом і відкрили для себе прекрасне місце на околиці с. Петрово - Солониха.

Детальніше...

«Що? Де? Коли? Змагаються студенти –інтелектуали.

zDJun QTrhE

21 жовтня 2016 р. в актовій залі Національного університету кораблебудування відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій прийняли участь 9 команд по 6 чоловік з НУК ім. адмірала Макарова та МНУ ім. В.О. Сухомлинського:  

Детальніше...

Завжди в русі

1            Відповідно до плану роботи Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти 12 жовтня 2016 року було проведено засідання Ради профспілки, в ході якого розглядались підсумки  діяльності організації за 2015-2016 навчальний  рік  та питання «Про стан реалізації виборними органами профспілкових організацій повноважень щодо захисту прав і гарантій працівників та здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю у навчальних закладах».

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел