Досвід роботи

Працюємо гласно і відкрито

44333118

 Про діяльність профспілкової організації за 2016 рік звітувала рада Первомайської районної організації профспілки працівників освіти.

       Звітуючи, голова районної організації Людмила Вороніна, проаналізувала основні напрямки роботи профорганізації, акцентувала на досягненнях та зупинилася на проблемних питаннях, а присутні члени ради у ході обговорення звіту відразу пропонували шляхи їх вирішення.

Детальніше...

Профспілка освітян має залишатись єдиною

P2230012

На засіданні ради Профспілки Миколаївського району, яке відбулося в лютому п.р., було розглянуто Звіт про роботу районної організації Профспілки працівників освіти за 2016 рік  , з яким виступила Коганова В.Г., голова районної організації Профспілки.

Детальніше...

Підводимо підсумок та плануємо майбутнє

IMG 9057 1

   Що було зроблено, а що не вдалося зробити в звітному періоді, і як ефективно спланувати профспілкову роботу  по захисту  трудових і соціальних права спілчан у сучасних умовах? Саме з таких питань  розпочалось засідання Ради профспілки Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти наприкінці  лютого 2017 року.

Детальніше...

Готовність до співпраці в умовах ОТГ!

DSC02705

16.03.2017 на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка відбулася зустріч начальника відділу  освіти Лапаєвої Н.В, голови районної організації Профспілки Чепілки О.М.,  директора  МОІППО Шуляра В.І. та освітянських працівників з головою Олександрівської об’єднаної територіальної громади  Бензарем М.М.

Детальніше...

Засідання ради Профспілки Очаківського району

IMG 2840 1

6 березня 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Очаківської райдержадміністрації відбулося засідання Райради профспілки працівників Очаківського району. На засідання були запрошені начальники відділів – соціальні партнери, адже слухалося питання виконання Угод у 2016 році між начальниками відділів та Очаківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел