Досвід роботи

У зоні уваги міської організації Профспілки

DSC 0284       Миколаївським міським комітетом  Профспілки, 25 квітня 2017 року, в актовій залі Будинку вчителя,  було проведено нараду з головами первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста.

Одним  з ключових питань, яке обговорювалось на нараді, було  продовження  колективно-договірної роботи на 2017-2020 роки  в навчальних закладах.

Детальніше...

Шануємо Учителя свого

89940

«Вчитель творить людину». Цими словами можна охарактеризувати діяльність педагога Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 Гримач І.М. Ірина Михайлівна за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності користується  заслуженим авторитетом та  повагою з боку учнів, колег, батьків.

Детальніше...

Золотий ювілей учительської долі

     Я ж весь свій вік,    

Весь труд тобі віддав.    

І.Франко    

554364335

   

Цьогоріч  минає славних 50 років з того першовересневого дня, коли молодий, стрункий, з пишною чуприною і величезним бажанням навчати дітей мистецтва 19-річний учитель малювання Кульчицький Олексій Іванович розпочав свою педагогічну діяльність у Кам’янобалківській восьмирічній школі. А з 1985 року молоде, енергійне, талановите вчительське подружжя Кульчицьких почало працювати в ЗОШ №11, а згодом і в Первомайській гімназії.

Детальніше...

Учителем не народжуються, учителем стають

4535346363ц4ц

Саме так можна сказати про Фодченко Римму Миколаївну, майстра виробничого навчання комунального закладу «Южноукраїнський міжшкільний навчально-виробничий комбінат».

Щира, лагідна, душевна і дуже привітна людина працює у нашому комбінаті. Її покликання – творити прекрасне. Свої знання, вміння прикрасити будь-який кондитерський виріб Римма Миколаївна передає своїм вихованцям.

Детальніше...

Керівник гуртка „Аплікація з соломи ”та «Сувенір» Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська Карамишева Лідія Станіславівна

346677777

    Карамишева Лідія Станіславівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «вчитель початкових класів» і працює в Центрі дитячої та юнацької творчості керівником гуртка з 2002 року. Є членом профспілкового комітету ЦДЮТ.

       За час роботи у навчальному закладі Карамишева Л.С. зарекомендувала себе грамотним, ерудованим педагогом, знає методику ведення гурткових занять і уміє творчо застосовувати її в своїй практичній діяльності.

     На своїх гурткових заняттях забезпечує якісне виконання програмних вимог, домагається високого рівня засвоєння знань, умінь і навичок вихованців. Під час організації навчальної діяльності керівник використовує диференційований та індивідуальний підхід, великого значення надає результативності навчальної діяльності вихованців на гуртковому занятті.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел