Досвід роботи

СЛОВО ПРО ШКІЛЬНОГО НАСТАВНИКА (або ЇЇ ДУША ЦВІТЕ ВЕСЕЛИМ ЦВІТОМ)

Конкурс «Шануймо вчителя свого»

4340008

     Усі стежки - від шкільного порогу. Початок усіх професій - у шкільному класі. Ключ до всіх духовних багатств світу - у нього, шкільного наставника. Це ж бо він, учитель, повів нас у світ знань, допоміг обрати з усіх тисяч  свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук - бути людиною.

Детальніше...

Очаківська районна організація Профспілки представляє

На конкурс «Шануймо вчителя свого» 

00765567

Галина Едмундівна Карачевська - це талановита і небайдужа до мистецтва людина, яка свої творчі сили і наснагу черпає у спілкуванні з дітьми, бо в кожного, без винятку, бачить маленького митця.

Вже більше чверті століття вчителька з Білорусії,  Карачевська Г.Е., запалює в серцях дітей, що мешкають на Кінбурні, іскорки любові до краси слова, світу, життя, людини та мальовничого довкілля.

Детальніше...

Шануймо вчителя свого

11211

«..Учителю! Життя – як на долоні,

По краплі душу іншим віддаєш,

Хоч втома нелюдська сьогодні й вчора,

Любові й праці ти не знаєш меж…»

Представляємо Валентину Микитівну Бишовець – вчителя загальноосвітньої школи № 40 міста Миколаєва, яка зробила любов до дітей своїм життям.

Майже  50 років назад прийшла в педагогіку Валентина Микитівна.

Роки спли­вають, дорослішають і мужніють обличчя учнів. Але знову наступає вересень, і класс Валентини Микитівни  наповнюється гомоном нового шкільного покоління.

Детальніше...

Учитель … Учительство… Учити…

5636333

На конкурс «Шануймо вчителя свого» 

 Це життєве кредо багатьох людей, які поєднали своє життя з дітьми, школою, викладацькою діяльністю.

До таких людей можна віднести людину з великим оптимізмом, набутим досвідом, творчим потенціалом Овчар Жанну Леонідівну.

Молода, перспективна, енергійна з досвідом роботи як вчитель 21 рік, як педагог – організатор 10 років, як голова профспілки 5 років. Це людина, з якої можна брати приклад у всьому.

Детальніше...

ІІ міська Спартакіада освітян Первомайська

 DSC0160

12  травня 2017 року відбулася ІІ міська Спартакіада серед освітян Первомайська. В її урочистому відкритті взяли участь секретар міської ради Сергій Бондарчук,  депутат міської ради Павло  Мамотенко, член виконавчого комітету міської ради Семен Пітерман, начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Ірина Сисоєва та голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Сергій Поляков. З програмою проведення Спартакіади учасників ознайомив головний суддя Павло Рябикін.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел