Досвід роботи

Учитель! Слово ж яке!..

                Конкурс «Шануймо вчителя свого»

34907665633"Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель".(Л.М.Толстой).Бути вчителем , означає бути наставником для дитини, подарувати їй підтримку і наснагу до пізнавання всього нового. На мою думку, найкращий вчитель той, який стає опорою для дитини та її мрій.  Усі 10 років мого навчання вчителі прикладали багато зусиль, щоб виховати в мені особистість, але найбільше прагнула до цього моя вчителька української мови та літератури Алла Іванівна. Вперше ми зустрілися в п’ятому класі, коли мої дитячі мрії, ну зовсім, не прагнули до навчання, а в думках були лише грайливі перерви з однокласниками та друзями.

Детальніше...

Досвід роботи вчителя трудового навчання Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Васильєва Олександра Петровича

                 Конкурс «Шануймо вчителя свого»

 

31087233

Васильєв Олександр Петрович, розпочав свою педагогічну діяльність у 1993 році в Лиманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителем фізичної культури Сьогодні, крім фізичної культури, викладає також   трудове навчання і предмет «Захист Вітчизни».

Вчитель працює над проблемною темою «Впровадження інноваційних технологій на  уроках і в позакласній роботі».  

Пріоритетним напрямком  діяльності педагога є виховання в учнів стійких мотиваційних установок на формування здорового способу життя, патріотизму дітей та учнівської молоді та розвиток творчості. З цією метою практикує нестандартні уроки: уроки-змагання, уроки-вікторини, уроки-конкурси, уроки-свята, інтегровані-уроки.

Детальніше...

Спартакіада освітян у Вітовському районі

         IMG 6105

   З метою популяризації фізичної культури , пропаганди здорового способу життя районна організація Профспілки працівників освіти спільно з відділом освіти, молоді і спорту Вітовської райдержадміністрації, в червні 2017 року, завершили  районну спартакіаду серед працівників закладів освіти.

Детальніше...

СЛОВО ПРО ШКІЛЬНОГО НАСТАВНИКА (або ЇЇ ДУША ЦВІТЕ ВЕСЕЛИМ ЦВІТОМ)

Конкурс «Шануймо вчителя свого»

4340008

     Усі стежки - від шкільного порогу. Початок усіх професій - у шкільному класі. Ключ до всіх духовних багатств світу - у нього, шкільного наставника. Це ж бо він, учитель, повів нас у світ знань, допоміг обрати з усіх тисяч  свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук - бути людиною.

Детальніше...

Очаківська районна організація Профспілки представляє

На конкурс «Шануймо вчителя свого» 

00765567

Галина Едмундівна Карачевська - це талановита і небайдужа до мистецтва людина, яка свої творчі сили і наснагу черпає у спілкуванні з дітьми, бо в кожного, без винятку, бачить маленького митця.

Вже більше чверті століття вчителька з Білорусії,  Карачевська Г.Е., запалює в серцях дітей, що мешкають на Кінбурні, іскорки любові до краси слова, світу, життя, людини та мальовничого довкілля.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел