Досвід роботи

Спортивна перемога освітян

IMG 20170909 135422

9 вересня 2017 року на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Первомайської міської ради, за сприяння Профспілки, відбулася друга міська міжгалузева спартакіада  серед працівників підприємств, установ та організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», присвячена Дню фізичної культури і спорту.

Учасники змагалися з настільного тенісу, шашок,  дартсу і багатоборства.

Детальніше...

Заради цього варто жити і працювати

На конкурс «Шануймо вчителя свого»

 

3246788  «Я – вчитель. Моє основне покликання виростити і виплекати людину. І не важливо, стане вона малярем, лікарем чи музикантом. Вона має бути порядною, чесною, надійною і доброю. Заради цього варто жити і працювати», - так часто говорить Раїса Федорівна Чугута - учитель-легенда Єланеччини, яка 57 років життя віддала школі. Тисячі її учнів живуть і працюють у різних куточках не тільки України, а й світу, несучи людям іскри любові, які колись їм дала Раїса Федорівна.

 

          Її життя – то ціла епоха. Її життя – історія.

Детальніше...

Свято краси та спорту на Первомайщині

DSC 0053

Олімпійський рух – грандіозне явище, що об’єднує народи всіх континентів. Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів – усе це чудовий і багатогранний олімпійський світ.

8 вересня 2017 року на базі Чаусівського навчально-виховного комплексу № 1  проведено спортивне свято серед працівників освіти Первомайського району, присвячене Дню фізкультури і спорту.

Детальніше...

Профспілка завжди в дії

 

2017-2018  навчальний рік розпочато!

56344335

 

           Про це засвідчили серпневі конференції, які пройшли з 23 по 30 серпня 2017року.  Для освітян Вознесенського  району він особливий з багатьох причин.

Ми розпочинаємо роботу в нових умовах.  Створенні  об’єднані територіальні громади.  Кожен із нас намагається  зрозуміти  сутність їх  і переваги.

З трибуни пленарних засідань (кожен відділ освіти ОТГ проводили свої заходи) Вознесенська районна організація профспілки працівників освіти сміливо заявила - обласний комітет профспілки, Центральний комітет профспілки, Федерація профспілок – завжди БУЛИ, Є і БУДУТЬ поряд і разом з Вами, шановні освітяни!

Детальніше...

«Про завдання структурних ланок Профспілки та їх виборних органів у 2017-2018 навчальному році».

23 серпня 2017 року у Вітовському районі проведена об’єднавча профспілкова конференція  з участю голів первинних профспілкових організацій на якій було розглянуто питання: «Про завдання структурних ланок Профспілки та їх виборних органів у 2017-2018 навчальному році».

З доповіддю виступила голова районної організації Профспілки Палієнко Л.М., яка підвела підсумки роботи первинних профспілкових організацій в 2016-2017 навчальному році та окреслила завдання на 2017-2018 н.р.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел