Досвід роботи

Профспілка освітян Вітовщини має таланти!

8e6b56a6424f945baf5c88b8ca6052e5 M-300x2473

З 11 по 25 червня 2018 року, відповідно до плану роботи Вітовського райкому Профспілки працівників освіти і науки, був проведений фестиваль художньої самодіяльності «Поклик душі» серед працівників освіти Вітовського району та об’єднаних територіальних громад. У фестивалі прийняли участь 135 членів Профспілки.

Детальніше...

Спартакіада у Вітовському районі

img 9286         У Вітовському районі на початку червня завершилась районна спартакіада серед працівників освіти.

В спартакіаді брали участь члени профспілки з 24 закладів освіти району та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Подорожуємо з профспілкою

140678            26 травня 2018 року вчителі Миколаївської ЗОШ № 7 відзначили закінчення навчального року поїздкою по мальовничих місцях Миколаївщини.

  Особливо вразили ландшафти: Актівського каньйону - «Долина Диявола», що знаходиться на річці Мертвовод та входить до національного природного парку «Бузький гард»; рукотворного Трикратського лісу, посадженого В. П. Скаржинським; недоторканої природи Арбузинського каньйону.

Детальніше...

Вітання профспілчан

IMG 3494      Останній дзвоник для кожного освітянина – це визначний етап у житті, коли необхідно підвести результати у навчальному році, певному періоді, а можливо і професійній кар'єрі.

З великою повагою до невтомної вчительської праці Очаківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2017 році було запроваджено відзначення педагогічних працівників профспілкової організації. За рішенням Районної ради профспілки у 2018 році пам'ятним знаком «За відданість професії» буде відзначено 28 педагогів. Це працівники закладів освіти та педагоги пенсійного віку, ті хто віддавав сили, вміння ділився знаннями з учнями 40 років та більше, бо вчитель – не професія, не справа, це – подвиг, це – покликання душі.

 

Детальніше...

Педагогічну Спартакіаду – завершено!

IMG 2149      Кому як не працівникам освіти бути прикладом здорового способу життя для підростаючого покоління. Саме таку позицію продемонстрували освітяни міста Южноукраїнська у змаганнях з плавання, які відбулись 29 травня на базі  басейну ЮЗШ №2 «Дельфін» за ініціативи Южноукраїнської міської організації профспілки.

Змагання особисто-командні: 50 метрів вільний стиль для чоловіків та 25м для жінок.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел