Досвід роботи

День працівників освіти на Доманівщині

IMG 4191     4 жовтня 2018 року в Доманівському районному Будинку культури вчительське свято – День працівників освіти - зібрало працівників освітянської галузі Доманівського району, Доманівської селищної ради, Мостівської та Прибузької сільських рад. На урочистості завітали голова Доманівської райдержадміністрації Євгеній Осадчук, голова Доманівської районної ради Тарас Кушнір, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, які поздоровили всіх присутніх зі святом. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували вчителів рідного краю, які багато років присвятили педагогічній праці та яких немає вже в живих. Урочистості продовжила голова Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Оксана Чорна. Разом з привітальними словами вона відзначила активність та творчість освітян Доманівського регіону у різноманітних заходах, які проводить райрада Профспілки.

Детальніше...

Профспілка освітян Вітовщини має таланти!

8e6b56a6424f945baf5c88b8ca6052e5 M-300x2473

З 11 по 25 червня 2018 року, відповідно до плану роботи Вітовського райкому Профспілки працівників освіти і науки, був проведений фестиваль художньої самодіяльності «Поклик душі» серед працівників освіти Вітовського району та об’єднаних територіальних громад. У фестивалі прийняли участь 135 членів Профспілки.

Детальніше...

Спартакіада у Вітовському районі

img 9286         У Вітовському районі на початку червня завершилась районна спартакіада серед працівників освіти.

В спартакіаді брали участь члени профспілки з 24 закладів освіти району та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Подорожуємо з профспілкою

140678            26 травня 2018 року вчителі Миколаївської ЗОШ № 7 відзначили закінчення навчального року поїздкою по мальовничих місцях Миколаївщини.

  Особливо вразили ландшафти: Актівського каньйону - «Долина Диявола», що знаходиться на річці Мертвовод та входить до національного природного парку «Бузький гард»; рукотворного Трикратського лісу, посадженого В. П. Скаржинським; недоторканої природи Арбузинського каньйону.

Детальніше...

Вітання профспілчан

IMG 3494      Останній дзвоник для кожного освітянина – це визначний етап у житті, коли необхідно підвести результати у навчальному році, певному періоді, а можливо і професійній кар'єрі.

З великою повагою до невтомної вчительської праці Очаківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2017 році було запроваджено відзначення педагогічних працівників профспілкової організації. За рішенням Районної ради профспілки у 2018 році пам'ятним знаком «За відданість професії» буде відзначено 28 педагогів. Це працівники закладів освіти та педагоги пенсійного віку, ті хто віддавав сили, вміння ділився знаннями з учнями 40 років та більше, бо вчитель – не професія, не справа, це – подвиг, це – покликання душі.

 

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел