Досвід роботи

Маринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – 90 років

IMG 20181026 122705

       Особливою подією для жителів Маринівки стало святкування 90 – річчя Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст., яке відбулося 26 жовтня.

Детальніше...

«Приєднайся до Дня довкілля»

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

Василь Сухомлинський.

IMG 5738

               У жовтні 2018 року педагогічна спільнота відзначає 100-річчя від дня народження видатного українського педагога, Василя Олександровича Сухомлинського. Його цілісна натура проявилася у вчительстві, він став теоретиком гуманістичної педагогіки. Василь Олександрович працював директором школи, був автором сотень віршованих і прозаїчних мініатюр. Це була скромна людина і у той же час блискавичний полеміст і публіцист.

Детальніше...

Педагогічна кав’ярня

 DSC0262

09 жовтня 2018 року на базі управління освіти Первомайської міської ради вдванадцяте відбулася зустріч з педагогами, які творчо та результативно працюють. Захід проходить з ініціативи начальника управління освіти Галини Феліксівни Остапенко та за активної підтримки міської організації Профспілки працівників освіти.

Детальніше...

Змагання з кульової стрільби у Южноукраїнську

     72617

         За ініціативи Южноукраїнської міської організації профспілки працівників освіти та з нагоди Дня захисника України 11 жовтня 2018 року на базі тиру ЮЗШ №4 пройшли змагання з кульової стрільби серед працівників закладів освіти. Свої вміння влучної стрільби продемонстрували команди загальноосвітніх навчальних закладів та СЮТ.

          Головним суддею змагань був вчитель предмету «Захист Вітчизни» ЮЗШ №4 – Макаренко Юрій Васильович.

Детальніше...

День працівників освіти на Доманівщині

IMG 4191     4 жовтня 2018 року в Доманівському районному Будинку культури вчительське свято – День працівників освіти - зібрало працівників освітянської галузі Доманівського району, Доманівської селищної ради, Мостівської та Прибузької сільських рад. На урочистості завітали голова Доманівської райдержадміністрації Євгеній Осадчук, голова Доманівської районної ради Тарас Кушнір, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, які поздоровили всіх присутніх зі святом. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували вчителів рідного краю, які багато років присвятили педагогічній праці та яких немає вже в живих. Урочистості продовжила голова Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Оксана Чорна. Разом з привітальними словами вона відзначила активність та творчість освітян Доманівського регіону у різноманітних заходах, які проводить райрада Профспілки.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел