Досвід роботи

Інформуємо профспілковий актив

IMG 20171128 143547

Відбувся інформаційний семінар голів первинних профспілкових організацій міста Очакова під назвою «Школа реформ». Організація даного заходу отримала схвалення присутніх, адже його проведення обумовлено вимогами часу. В умовах модернізації України виникає багато питань, що стосуються кожного громадянина нашої держави. Саме тому на семінар запросили начальника Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду А.П.Лукащук та головного лікаря Очаківської поліклініки О.Я.Задворну. Посадовці знайомили з нововведеннями пенсійної та медичної реформ, відповіли на численні запитання присутніх. Фахівці зауважили, що в пенсійній реформі багато позитивних моментів, хоча деякі питання ще потребують доопрацювання. Що ж стосується медичної реформи, то тут все навпаки: запитань на сьогоднішній день більше, ніж відповідей. Наприклад, як в умовах зменшення фінансування медицини на 2018 рік можна проводити реформи? як діятиме у нас принцип «гроші ходять за пацієнтом»? чи вирішиться питання обов’язкового медичного страхування? чому в програму «Доступні ліки» включені препарати, якими, як правило, не користуються ті хворі, для яких вони призначені? і т.д.

Детальніше...

Це актуально!

IMG 0604

22 листопада в залі засідань Будинку вчителя міськком Профспілки провів інформаційно-консультативну нараду з головами первинних профспілкових організацій закладів освіти міста Миколаєва.

Слідуючи порядку денному наради, були обговорені пропоновані обласним комітетом Профспілки питання :

Детальніше...

ВИВЧАЄМО НОВИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ « ПРО ОСВІТУ»

 IMG 1272

     З ініціативи Миколаївського обкому профспілки працівників освіти, 21 листопада 2017 року у приміщенні БДЮТ Новоодеського району відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій та керівників закладів освіти району. Під час проведення семінару розглядалися такі питання:

Детальніше...

Церемонія нагородження «Студент року – 2017»

23621155 1459882914118577 47841728095442471 n

17.11.2017 р. відбулась церемонія нагородження «Студент року – 2017» в рамках святкування Міжнародного дня студента. Традиційно, організатором виступили первинна профспілкова організація студентів університету, на чолі з головою Олесею Миколаївною Олексюк та творчий центр «Естетика». Гостями свята стали хореографічна студія «Slice».

Детальніше...

Вивчаємо зміни в законодавстві

254573

      9 листопада 2017р. відбулося розширене засідання президії Єланецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якому було обговорено питання:

1. Про нову редакцію Закону України «Про освіту» та дії Профспілки в умовах його запровадження.

2. Про проект Державного бюджету України на 2018 рік та пов’язані з ним дії організаційних ланок Профспілки.

3. Про зміни в пенсійному забезпеченні громадян.

4.Заходи щодо моніторингу проблемних питань спілчан, швидкому реагуванню на їх вирішення.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел