Досвід роботи

Удосконалюємо соціальний діалог

IMG 20181220 104643714

20 грудня на базі Березанського Будинку творчості школярів відбувся семінар – практикум для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району на тему «Конструктивна співпраця з керівництвом закладів освіти, органами влади (відділи освіти та голови райдержадміністрації, ОТГ) щодо дотримання соціальних стандартів, прав та інтересів членів Профспілки». Голова районної організації Профспілки Локтіонова Т.І. розкрила теоретичну частину теми семінару; психолог Корінецька А.Л. провела навчальний тренінг на визначення лідерських здібностей; голови первинних профспілкових організацій Березанського та Коблівського ДНЗ «Сонечко» поділилися своїм досвідом роботи у співпраці з керівництвом закладів та ОТГ для вирішення нагальних питань; заввідділом з соціально-економічних та правових питань обласного комітету профспілки Максимова Г.М. розкрила перед присутніми актуальні питання колдоговірної роботи в закладах та установах освіти. Семінар пройшов в жвавій, конструктивній та діловій атмосфері. Всі присутні отримали потрібний багаж знань, який понесуть в свої колективи.

Детальніше...

Знання своїх прав – свобода до дій

DSCN4445

07 грудня 2018 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з теми «Я маю право! Членам Профспілки надійний та ефективний захист». У підготовці до семінару використані матеріали, надані обкомом Профспілки та Кривоозерською районною організацією Профспілки працівників освіти.

Детальніше...

Екскурсія вихідного дня до міста Києва

IMG 1974

       Напередодні дня професійного свята у дитячому садочку №92 «Світлячок» було тільки й розмов щодо колективної поїздки до столиці, міста Києва.

          І ось настала та мить. Колектив з дітьми, чоловіками нарешті в столиці.

Детальніше...

Що заплановано – виконуємо

5691311

Відповідно до плану основних заходів міськкому Профспілки Мовчан С.В. відвідала первинну профспілкову організацію закладу дошкільної освіти № 17, де зустрілася з профспілковим активом. Метою таких зустрічей традиційно є практична допомога голові та членам профкому в організації внутрішньоспілкової роботи та різних питань профспілкової роботи.

Детальніше...

Маринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – 90 років

IMG 20181026 122705

       Особливою подією для жителів Маринівки стало святкування 90 – річчя Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст., яке відбулося 26 жовтня.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел