Досвід роботи

Спартакіада у Вітовському районі

img 9286         У Вітовському районі на початку червня завершилась районна спартакіада серед працівників освіти.

В спартакіаді брали участь члени профспілки з 24 закладів освіти району та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Подорожуємо з профспілкою

140678            26 травня 2018 року вчителі Миколаївської ЗОШ № 7 відзначили закінчення навчального року поїздкою по мальовничих місцях Миколаївщини.

  Особливо вразили ландшафти: Актівського каньйону - «Долина Диявола», що знаходиться на річці Мертвовод та входить до національного природного парку «Бузький гард»; рукотворного Трикратського лісу, посадженого В. П. Скаржинським; недоторканої природи Арбузинського каньйону.

Детальніше...

Вітання профспілчан

IMG 3494      Останній дзвоник для кожного освітянина – це визначний етап у житті, коли необхідно підвести результати у навчальному році, певному періоді, а можливо і професійній кар'єрі.

З великою повагою до невтомної вчительської праці Очаківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2017 році було запроваджено відзначення педагогічних працівників профспілкової організації. За рішенням Районної ради профспілки у 2018 році пам'ятним знаком «За відданість професії» буде відзначено 28 педагогів. Це працівники закладів освіти та педагоги пенсійного віку, ті хто віддавав сили, вміння ділився знаннями з учнями 40 років та більше, бо вчитель – не професія, не справа, це – подвиг, це – покликання душі.

 

Детальніше...

Педагогічну Спартакіаду – завершено!

IMG 2149      Кому як не працівникам освіти бути прикладом здорового способу життя для підростаючого покоління. Саме таку позицію продемонстрували освітяни міста Южноукраїнська у змаганнях з плавання, які відбулись 29 травня на базі  басейну ЮЗШ №2 «Дельфін» за ініціативи Южноукраїнської міської організації профспілки.

Змагання особисто-командні: 50 метрів вільний стиль для чоловіків та 25м для жінок.

Детальніше...

Різнобічне досягнення дошкільного періоду - шлях до якісної початкової освіти

465785

З метою підвищення престижу професії вихователя ЗДО, виявлення, підтримки і заохочення талановитих педагогів, формування традицій і розповсюдження кращого педагогічного досвіду і різнобічне використання досягнень дошкільного періоду відділом освіти Олександрівської ОТГ, які є першопроходьцями в цьому напрямку роботи, оголошено конкурс професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти "Вихователь року-2018".

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел