Досвід роботи

Різнобічне досягнення дошкільного періоду - шлях до якісної початкової освіти

465785

З метою підвищення престижу професії вихователя ЗДО, виявлення, підтримки і заохочення талановитих педагогів, формування традицій і розповсюдження кращого педагогічного досвіду і різнобічне використання досягнень дошкільного періоду відділом освіти Олександрівської ОТГ, які є першопроходьцями в цьому напрямку роботи, оголошено конкурс професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти "Вихователь року-2018".

Детальніше...

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед працівників освіти.

1521729888 tenis-041-of-105 1        З 21 по 23 березня 2018 року відбулись Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед працівників освіти – відкритий захід, який проводився в рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше...

Ділимося досвідом роботи

29365491 1226662640802155 2646622482030657536 n

У березні Южноукраїнська гімназія №1 на ІХ Міжнародній освітянській виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2018» отримала срібну медаль в номінації «Застосування інноваційних технологій STEM - навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді». Цьому успішному дійству передувала напружена робота колективу закладу щодо інтеграції елементів SТЕМ – технологій в освітній процес, створення інноваційного освітнього середовища #ЮжГІМНАЗІЯ – SТЕМ та підготовки виставкових матеріалів... Хочеться назвати усіх, хто працює із натхненням та надихає своїх учнів, усіх інноваторів, що були долучені до SТЕМ – заходів:

Детальніше...

Обговорюємо та приймаємо рішення з актуальних питань.

DSCF774726 лютого 2018 року в Баштанській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України було проведено засідання ради.

В засіданні взяли участь голови первинних профспілкових організацій Баштанської ОТГ, Василишина Л.І. головний бухгалтер відділу освіти молоді і спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради.

      На засіданні ради було розглянуто наступні питання:

Детальніше...

Працювати на результат

Із виступу голови первинної профспілкової організації закладу дошкільної освіти №77  санаторного типу м. Миколаєва Еліни  Олександрівни Кравець на засіданні президії обласного комітету Профспілки 10.01.2018 р.

  5636352Наша первинна профспілкова організація сьогодні - це організація, чия діяльність спрямована на активну участь в житті і розвитку установи, на відстоювання і захист прав та інтересів працівників, створення безпечних умов праці, організацію відпочинку та культурного дозвілля співробітників і членів їх сімей, поліпшення мікроклімату в колективі. Ми робимо все для того, щоб всі працівники: і технічний персонал , і адміністрація, і педагоги - були об'єднані не тільки професійною діяльністю, а й дозвіллям, щоб колектив брав участь в житті кожного співробітника, допомагав вирішувати проблеми, радів і засмучувався разом з ним. Тільки в такому дружньому колективі є місце новим творчим починанням, професійному зростанню, прогресивним ідеям. Тільки в такому колективі, де профком і адміністрація  зацікавлені в створенні оптимальних умов праці для співробітників, вони будуть відчувати себе комфортно.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел