Досвід роботи

Визначаємо першочергові дії…

alt

    18 вересня 2013 року відбулася робоча нарада голів профкомів та профорганізаторів закладів освіти Доманівського району. На нараді обговорювалися питання першочергових дій і завдань райради профспілки у новому 2013-2014 навчальному році. Зокрема, мова йшла про участь профспілки у заходах з підготовки закладів освіти до нового навчального року, до опалювального сезону, створення безпечних умов праці, охорони праці.

Детальніше...

Обмін досвідом – запорука професійного успіху

alt

З метою покращення профспілкової діяльності, ознайомлення з досвідом роботи колег, згідно з планом основних заходів обкому профспілки, 06 червня 2013 року я побувала у Доманівській районній організації профспілки працівників освіти і науки.

Детальніше...

Новини з Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти.

alt

У Вознесенській міській організації профспілки працівників освіти відбулось чергове засідання Ради, на якому з питанням «Про практику роботи закладів освіти, первинних профспілкових організацій по виконанню вимог, передбачених Законом України «Про охорону праці» у частині створення безпечних умов праці та навчання» виступив інженер з охорони праці управління освіти Вознесенської міської ради Замостяник М.М.

Також розглядались питання «Про роботу міського комітету профспілки з питань організації оздоровлення і відпочинку освітян та їх дітей в літній період 2013 року».

В рамках навчання профактиву було відпрацьовано методичні рекомендації на тему «Переваги членства в профспілках та механізм мотивації вступу до профспілки» і оформлено їх в буклет.

Детальніше...

Оздоровлення 2013

alt

06 червня 2013 року в залі засідань відділу освіти відбулось розширене засідання президії працівників освіти Березанської районної організації профспілки, з питань оздоровлення працівників освіти та їх дітей влітку 2013 року. 

Детальніше...

Чи умієш ти спілкуватися?

alt

3 червня, в Южноукраїнській ЗОШ № 4, відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій, на якому розглядалися актуальні питання:

  • «Про оздоровлення працівників освіти та їх дітей влітку на б/в «Зміна» та в оздоровчому таборі «Романтик» м. Скадовськ»;

  • «Про своєчасність надання відпускних та оздоровчих працівникам освіти».

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел