Досвід роботи

Визначено кращі заклади соціально-культурної сфери Новоодеського району

alt

4 грудня, напередодні Дня працівників органів місцевого самоврядування, в залі Новоодеської районної ради відбулося свято, на якому було підведено підсумки конкурсу на кращий заклад соціально-культурної сфери району у 2013 році.

За результатами конкурсу переможцями визнано Кандибинську ЗОШ (директор Марцинкевич Н.В.) та Димівський ДНЗ (завідуюча Друца Н.О.). Переможці одержали подарунки від Новоодеської районної ради по 3 тис.грн. кожний. Лауреатами стали Дільнична ЗОШ (директор Літвінова З.І.), Суворівський НВК (директор Чабанова М.О.), Костянтинівський та Себинський ДНЗ (завідуючі Загора С.І. та Андрусенко Г.М.), яким вручено премії від районної організації профспілки працівників освіти.

Детальніше...

Знати. Вміти. Використовувати в роботі.

alt

Розуміючи важливість того, що ефективність діяльності профспілкових організацій, їх вплив на стан і вирішення завдань у колективах значною мірою залежить від налагодженості та чіткості організаційної роботи, Вознесенська міська організація профспілки працівників освіти Миколаївської області, відповідно до плану роботи, організувала навчання для голів первинних профспілкових організацій на тему: «Номенклатура справ в первинній профспілковій організації та ведення документації», «Громадський контроль профспілок за дотриманням законодавства про працю».

Детальніше...

Пізнаємо мистецтво домовлятись…

alt

    04 грудня 2013 року відбулося засідання райради профспілки працівників освіти Доманівського району, основним питанням порядку денного якого було обговорення виконання основних положень Угоди між відділом освіти Доманівської райдержадміністрації та районною радою профспілки на 2011-2013 роки і перспектив наступної колдоговірної компанії. Начальником відділу освіти Доманівської РДА С.М. Дудком, головою райради профспілки Г.О. Дунаєвською особлива увага була приділена формуванню освітянського бюджету на 2014 рік й забезпеченню у ньому усіх необхідних видатків, спільним діям з райрадою профспілки стосовно відстоювання соціальних пільг і гарантій, передбачених колективними договорами.

Детальніше...

Дотримання трудового законодавства в закладах освіти Новобузького району під контролем профспілки

alt

28 листопада відбулася спільна нарада Новобузької ради профспілки та керівників закладів освіти району з питання «Дотримання трудового законодавства в закладах освіти району». На нараду були запрошені голови профкомів всіх первинних профспілкових організацій, керівники навчальних закладів. В нараді взяли участь начальник відділу освіти Розуменко Світлана Григорівна, заступник начальника Сотсков Сергій Анатолійович, працівники Фонду соціального страхування з нещасних випадків на підприємствах. Також було розглянуто питання виконання Закону України «Про охорону праці».

Детальніше...

Спортивні змагання освітян Первомайського району!

 

alt

23 листопада 2013 року на базі Чаусівського НВК № 1 Первомайського району відбулися районні сплортивні змагання серед працівників освіти. Змагання проводились з настільного тенісу (жінки, чоловіки) та шахів (жінки, чоловіки).

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел