Досвід роботи

Відбувся фінальний тур міського педагогічного конкурсу «Нове ім’я – 2019»

IMG 20191128 161433

28 листопада в Палаці творчості учнів відбувся фінал міського конкурсу «Нове ім‘я – 2019». Освітяни міста Миколаєва, учні, гості стали свідками неперевершеного педагогічного дійства – зльоту амбасадорів освіти на міському педагогічному конкурсі «Нове ім’я – 2019».

Детальніше...

Конкурс «Учитель року – 2020» стартував…

 DSC0274

18 – 21 листопада в Первомайську тривав перший (зональний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта», в якому взяли участь семеро педагогів Первомайського, Кривоозерського районів та міста Первомайська.

Детальніше...

Ми обираємо спорт!

87899

Нещодавно на базі Миколаївського муніципального колегіуму пройшли змагання з футболу в рамках міської спартакіади серед працівників освіти. Організатори змагань – управління освіти Миколаївської міської ради і міськком профспілки працівників освіти. В змаганнях взяли участь команди вчителів із 4 районів міста. За підсумками заключного туру визначилися переможці та призери. Переможцем міських змагань з футболу стала команда вчителів Корабельного району, друге місце виборола команда Інгульського району. Трійку лідерів замкнули вчителі Заводського району. Команди переможців нагороджені грошовими преміями Профспілки.

Детальніше...

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ

IMG 1709

      У понеділок 04.11.2019 р. відбулася зустріч з вчителями та вихователями – ветеранами педагогічної праці , які працювали в закладах освіти Новоодеського району.

Детальніше...

Реальна турбота про спілчан

20191008 150906

Жовтень цього року щедрий на вихідні для освітян. Тільки-но ми шикарно відсвяткували День працівника освіти – запрошений Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

Скориставшись додатковим вихідним Днем захисника України, який святкували 14 жовтня у День Українського козацтва та Святої Богородиці, для освітян Вознесенщини запрошений Коломийський драматичний театр ім. І. Озаркевича (цей театр є частим гостем у нас).

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел