Досвід роботи

Завжди в русі

1            Відповідно до плану роботи Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти 12 жовтня 2016 року було проведено засідання Ради профспілки, в ході якого розглядались підсумки  діяльності організації за 2015-2016 навчальний  рік  та питання «Про стан реалізації виборними органами профспілкових організацій повноважень щодо захисту прав і гарантій працівників та здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю у навчальних закладах».

Детальніше...

Мистецька перлина вчителів міста Миколаєва «Освітянські візерунки творчості – 2016»

 

0 1c3498 39e33274 XL

Освітянський конкурс відкриває нові імена,

        Таланти засвічує у вранішні зорі,

Майстерності пензлем веде письмена,

       Малює на небі серпанкові долі…

У Миколаївському міському Будинку вчителя відбулося урочисте підведення підсумків міського конкурсу «Освітянські візерунки творчості-2016».

Цей конкурс продовжує щорічний ланцюг різноманітних  конкурсів в рамках Фестивалю аматорських колективів народної творчості працівників освіти міста  Миколаєва «Дзвенить духовності струна», 12-річчя якого відзначалося нинішнього  року.

Детальніше...

У Вознесенському районі освіта і культура поряд

DSC02002

7 жовтня 2016 року,  рада Профспілки Вознесенського району організувала цікавий культурно – просвітницький захід, скориставшись тим, що у м. Вознесенську проходять гастролі Коломийського драмтеатру імені Озаревича.

Детальніше...

Оздоровлюємо наших спілчан

     P1000475

       Профспілковий комітет національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова  ( НУК ) уже багато років організовує оздоровлення педагогів міста Миколаєва на своїй базі відпочинку  «Акваторія» в місті Очакові. Так, починаючи з 2004 року, на цій базі відпочило 2389 освітян міста Миколаєва.

Детальніше...

Шкільне свято

SAM 70641 Вересня  Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кривоозерського району відзначала свій 50-річний ювілей.

Із зворушливими словами на адресу школи та подарунком на свято завітала  голова Кривоозерської районної організації Профспілки працівників освіти Муравська Інна Олексіївна.  

           Хвилюючою для всіх стала мить, коли присутніх привітали першокласники 1967 року. Поважні, серйозні, з великим життєвим досвідом колишні учні враз перетворилися у галасливих дітлахів, які з’їхалися з різних куточків України.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел