Досвід роботи

"Не ганяйся за щастям: воно завжди перебуває в тобі самому"

5907776       11–12 березня 2020 у місті Винники Львівської області пройшла IX Міжнародна освітянська конференція. У роботі конференції взяли участь освітяни України, Польщі, Нідерландів. Миколаївщину представив голова Вітовської районної профспілки Ярослав ШАЛАНИЧ з групою педагогів області. Учасники мали змогу теоретично і практично працювати з колегами – однодумцями.

Детальніше...

Значення колективного договору в житті первинки

4532111     12 березня 2020 року голова міської організації Профспілки Мовчан С.В. та представник обласного комітету Профспілки Максимова Г.М. зустрілися з членами профспілки та головою профкому закладу дошкільної освіти № 143 м.Миколаєва. У ході зустрічі були обговорені питання значення колективного договору у житті трудового колективу та дій профспілкової організації щодо забезпечення додаткового захисту своїх працівників, створення належних умов праці та відпочинку, тривалості щорічної основної відпустки для вихователів закладу, що позитивно впливає на комунікацію зі спілчанами.

Детальніше...

Працюємо з профактивом.

IMG 8008        11 березня 2020 року відбулась зустріч працівників обласного комітету Профспілки Горощенка В.Ф. і Нестеренко Н.П. з членами президії Веселинівської районної організації Профспілки, голова організації Сорокопуд Г.М., головами первинних профорганізацій: опорного навчального закладу «Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», голова профкому Господар Т.В., гуманітарної гімназії, голова профкому Ковальчук Л.С., членами Профспілки дошкільного закладу освіти №4 «Ромашка».

Детальніше...

Наша Профспілка – прояв турботи про кожного працівника нашої освітянської родини

20200305 115551          5 березня 2020 року для освітян Вознесенського району прозвучали святкові і радісні фанфари – зустріч Весни!!! І на її честь силами аматорського мистецтва організований гала-концерт «Творчий вернісаж».

За попередньою домовленістю з головами ОТГ та начальниками відділів освіти керівники закладів забезпечили участь на Урочисте свято своїх працівників. Цей день для освітян району був оголошений вихідним.

Детальніше...

Спартакіада освітян Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

IMG 20200221 172504

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, організації змістовного відпочинку та дозвілля членів Профспілки 21 лютого 2020 року на базі Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи була проведена Спартакіада серед освітян із шахів та настільного тенісу. Для участі у змаганнях було подано 22 заявки із 9 закладів освіти Доманівщини.На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників звернулися: перший заступник голови Доманівської райдержадміністрації Наталія Фалько та голова Доманівської районної організації Профспілки Оксана Чорна.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел