Шануємо Учителя свого

89940

«Вчитель творить людину». Цими словами можна охарактеризувати діяльність педагога Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 Гримач І.М. Ірина Михайлівна за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності користується  заслуженим авторитетом та  повагою з боку учнів, колег, батьків.

          Як садівник доглядає молоді саджанці, так і Ірина Михайлівна допомагає своїм учням тягнутися до світла знань, адже вірить, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. У цьому й допомагають її посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. 

 Гримач І.М. – неординарна особистість, яка знаходиться у постійному творчому пошуку, бере активну участь у професійних конкурсах різного рівня і має гарні здобутки.

 Ми пишаємося її перемогою (І місце) у Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року – 2015» в номінації «Класний керівник 5-7 класів».

 Однак, досягаючи значних результатів, Ірина Михайлівна продовжує невпинний рух вперед, до нових висот. Її життєве кредо: «Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш натомість». 

 Бажаємо Ірині Михайлівні міцного здоров’я, натхнення і нових  звершень.

Голова ПК Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №12  Олексюк З. І.

З офіційних джерел