Профспілка освітян має залишатись єдиною

P2230012

На засіданні ради Профспілки Миколаївського району, яке відбулося в лютому п.р., було розглянуто Звіт про роботу районної організації Профспілки працівників освіти за 2016 рік  , з яким виступила Коганова В.Г., голова районної організації Профспілки.

 Після детального обговорення звіту було  окреслено завдання на наступний рік та затверджено план роботи.

А в  центрі уваги учасників засідання було питання «Про роботу колективів навчальних закладів в умовах децентралізації, утворення ОТГ».

З інформацією по даному питанню виступила  Завгородня О. А. начальник відділу освіти, яка проінформувала  присутніх про те , що в районі утворено чотири обʼєднані територіальні громади: Веснянська, Михайлівська, Ольшанська, Нечаянська, до складу яких увійшли 10 загальноосвітніх шкіл та 10 дошкільних навчальних закладів. Усі ОТГ передали повноваження у галузі освіти відділу освіти: Ольшанська і Нечаянська – на 2017 рік; Веснянська – на  6 місяців, Михайлівська – на 3 місяці. Громади делегували кошти освітньої субвенції відділу освіти на заробітну плату учителям, кошти місцевого бюджету – на заробітну плату обслуговуючому персоналу шкіл, на утримання навчальних закладів. Піднято ряд важливих питань щодо підготовки навчальних закладів до передачі громадам.

Члени районної ради відзначили, що районна профспілкова організація повинна бути єдина.

На засіданні ради було розглянуто ряд внутрішньоспілкових питань по яким прийнято відповідні постанови.

В.Г.Коганова,

голова районної організації Профспілки  

З офіційних джерел