Засідання ради Профспілки Очаківського району

IMG 2840 1

6 березня 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Очаківської райдержадміністрації відбулося засідання Райради профспілки працівників Очаківського району. На засідання були запрошені начальники відділів – соціальні партнери, адже слухалося питання виконання Угод у 2016 році між начальниками відділів та Очаківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

          Джаноян Т.А., голова районної організації профспілки працівників освіти відзначила здобутки та досягнення роботи у 2016 році, зазначила проблемні питання, прозвітувала про заходи, які були проведено профспілкою для усунення недоліків, попередження негараздів. З метою приведення районних Угод до узгодження із Галузевою угодою між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки, окремо зупинилася на необхідності внесення змін до існуючих Угод та колективних договорів.

      Життя незупинно рухається вперед, висуваючи нові виклики до змін. За пропозицією членів профспілки Чономорської ЗОШ І – ІІІ ступенів на обговорення було висунуто питання щодо відрахування членських внесків та їх розподілу. Члени Райради з відповідальністю віднеслися до розгляду наданої пропозиції. Протягом засідання було комплексно переглянуто план роботи, бюджет районної організації, зміни, які відбудуться у разі позитивного вирішення даного питання та прийшли до висновку, що запропоноване нічого кардинально не змініює, а збільшує звітність та непередбачуваність у подальшій роботі. Той розподіл, який існує на сьогоднішній день є оптимальним.

          Засідання відбувалося на передодні свята, 8 Березня. Вітання та побажання лунали від активних та творчих. «Ода жінці», саме цим твором П.В. Ключко привітала присутніх прекрасних жінок.

Т.А. Джаноян,

голова Очаківської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

З офіційних джерел