VІІ розширений пленум Миколаївської міської організації Профспілки

IMG 0433       15 лютого 2017 року відбувся розширений пленум міськкому Профспілки з запрошенням голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста.

       На порядку денному розглядалися такі питання:

  • ·       Про підсумки роботи міської організації профспілки в 2016 році та завдання на 2017 рік.

    ·  Про колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин: законодавчі та практичні аспекти соціально-економічного захисту трудящих в рамках Галузевої Угоди на 2016-2020 роки.

    ·     Права та повноваження профспілковогокомітету щодо захисту прав та гарантій працівників у випадках розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця.

 В роботі пленуму взяли участь Максимова Г.М. – заввідділом з соціально-економічних і правових питань обкому Профспілки працівників освіти, Дементьєва Ю.В.- юрисконсульт обкому Профспілки працівників освіти і науки.

IMG 20170215 110028

 

Учасники Пленуму приділили особливу увагу обговоренню основних питань соціально-економічного захисту членів профспілки  та інших внутрішньоспілкових питань,  обговорили окремі питання щодо організації профспілкового контролю за виконанням  чинного законодавства про працю, мотивації профспілкового членства.

      IMG 0479        IMG 0464

 

     В ході пленуму прийняті відповідні рішення.

 

С.В.Мовчан.,     

    голова міськкому Профспілки     

З офіційних джерел