Освітяни «відкривають» Миколаївщину

IMG 0113

Вже стало доброю традицією для працівників ДНЗ №1 м. Миколаєва  на чолі із завідувачем Панасенко В.С. та головою профкому Євтушенко Н.О. відвідувати визначні місця Миколаївщини.  

Не став винятком і цей рік. Освітяни нашого садочка побували зовсім поряд  з містом і відкрили для себе прекрасне місце на околиці с. Петрово - Солониха.

На місці панського маєтку, брата видатного вченого і астронома Бредихіна Ф.О.,  зараз знаходиться «Зелене господарство «Истоки».

Господарі, Євген і Тетяна, не тільки привітно нас зустріли, а й організували цікаве дозвілля.

IMG 9703                                       P1010048

 

Захоплююча екскурсія територією супроводжувалась цікавою розповіддю Євгена. Найсміливіші спускались до справжньої печери, побували у панському підвалі. Всі відвідувачі милувались чудовими краєвидами, слухали чарівний плескіт хвиль Південного Бугу, вдихали п’янкий аромат степових трав…

І дорослі, і наші діти активно приймали участь як у командних змаганнях, так і в індивідуальних: перетягували канат, переправлялись за допомогою альпініського спорядження, піднімались по стіні, грали в теніс, влучали в ціль тощо.

Добре зголоднівши екскурсанти із задоволенням смакували шашликом, приготовленим на справжньому барбекю, свіжими овочами, фруктами, пили запашний чай на траві.

           На прощання  ми пообіцяли повернутись сюди ще.  Адже незвідане, виявляється, зовсім поруч.

Євтушенко Н.О.,

голова первинної профспілкової організації  ДНЗ№1 м. Миколаєва

З офіційних джерел