Завжди в русі

1            Відповідно до плану роботи Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти 12 жовтня 2016 року було проведено засідання Ради профспілки, в ході якого розглядались підсумки  діяльності організації за 2015-2016 навчальний  рік  та питання «Про стан реалізації виборними органами профспілкових організацій повноважень щодо захисту прав і гарантій працівників та здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю у навчальних закладах».

Багатоплановим і цікавим був виступ та презентація голови  міської організації профспілки Крючкової С.О., яка  проаналізувала діяльність  Профспілки з питань захисту  трудових і соціально-економічних прав та інтересів спілчан, доповіла про основні заходи, які здійснювались первинними ланками  та міською організацією профспілки за звітний період.

4

 

Світлана Олександрівна акцентувала увагу присутніх на активних діях ФПУ, Галузевої профспілки та доповіла про результати Всеукраїнської акції протесту  в липні 2016 року на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

На завершення виступу була проведена церемонія нагородження  активістів профспілкового руху за значну роботу з удосконалення внутріспілкової роботи,  підвищення ролі  первинних профспілкових організацій у вирішенні спілчанських завдань.

Нагородити отримали:Вінярський П.М., голова первинної профспілкової організації  МНМЦ, заступник голови міської організації профспілки - Почесну  грамоту ЦК.

Почесною грамотою обласного комітету профспілки були нагороджені :

Літвінчук Т.М.,голова первинної профспілкової організації  Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..№5;

Суслова  І.О., голова первинної профспілкової організації Вознесенської  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, член Президії міської організації профспілки.

Грамотою Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти і науки України нагороджена Харланович Н.Г., голова первинної профспілкової організації  Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..№6.

Голова Вознесенської міської організації Профспілки  С.О.Крючкова

З офіційних джерел