Перемогу здобули найкращі!

DSC0079

12 травня 2016 року на стадіоні ДЮСШ за ініціативи міської президії профспілки освітян Первомайська відбулася Спартакіада серед працівників галузі. В її урочистому відкритті взяли участь секретар міської ради Наталія Сабліна, начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Ірина Сисоєва та голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Сергій Поляков. З програмою проведення Спартакіади учасників ознайомив головний суддя Павло Рябикін.

У спортивних змаганнях з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів і дартсу взяли участь 20 колективів загальноосвітніх й позашкільних навчальних закладів та управління освіти міської ради. Незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва, Спартакіада пройшла у веселій, дружній атмосфері, а перемогли – найкращі.

P1990933

Перше місце з легкої атлетики здобули представники дитячо-юнацької спортивної школи, друге місце у працівників НВК «ЗОШ I-IIст. №15-колегіум», третє – у спортсменів ЗОШ І-ІІІ ст. №1. В особистому заліку чемпіонами з легкої атлетики стали: Обіщан Олена – ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Кирилова Наталія – ЗОШ І-ІІІ ст. №16, Флакей Дмитро – ДЮСШ, Маслов Сергій – ЗОШ І-ІІІ ст. №12.

P2000114

Перемогу з настільного тенісу вибороли спортсмени гімназії, на другому місці працівники Станції юних натуралістів, на третьому  – педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. №3. В  особистому заліку кращий результат показали: Пристинська Любов, ЗОШ І-ІІІ ст.  №12, та Шкода Дмитро, управління освіти.

З дартсу перше місце посіла команда ЗОШ І ст. №11, друге місце – НВК «ЗОШ I-II ст. №15 – колегіум», третє – МНВК. В особистому заліку чемпіонами стали: Колісниченко Анна – НВК «ЗОШ I-II ст. №15 – колегіум», Ковальчук Сергій – управління освіти.

У змаганнях з шахів перемога у гімназії, на другому місці команда ЗОШ І-ІІІ ст. №5, на третьому місці – ЗОШ І-ІІІ ст. №3. В особистому заліку чемпіонами стали: Пачкова Анастасія – ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Саковський Сергій – ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У загальному заліку перше  командне місце у міській Спартакіаді посіла Первомайська гімназія (директор – Наталія Качура, голова ПК –  Валентина Чернега). На другому місці команда ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ( керівник – Олена Руденко, голова ПК – Світлана Старшинська). Почесне третє місце у команди НВК «ЗОШ I-II ст. №15 – колегіум» (директор – Тетяна Погорєлова, голова ПК – Оксана Запорожчук).

P2000144

Переможці та призери Спартакіади були нагороджені грамотами від управління освіти і міської організації профспілки освітян, кубками  – від Первомайської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Учасників змагань оригінальними виступами привітали вихованці Дитячо-юнацького центру національного відродження.

Вітаємо наших колег з перемогами і сподіваємося, що такі гарні свята спорту стануть традиційними.