На порядку денному…

IMG 0955

Виходячи з нагальних питань сьогодення, 12 листопада, було проведено засідання Ради Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти з питань захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти та дотримання їх в сучасних умовах.

 

В роботі ради взяла участь  начальник управління освіти Кисільова Світлана Вікторівна, яка  довела до відома присутніх голів первинних профспілкових організацій інформацію про стан фінансування галузі у 2015 році та перспективи на бюджет 2016 року. У своєму виступі вона звернулась до голів первинок з пропозицією щодо проведення роз’яснювальної роботи серед спілчан з питань зміни діючих умов оплати праці - виплати 20% надбавки посадового окладу за престижність праці педагогічним працівникам, а також закликала профспілкових лідерів до активної співпраці у відстоюванні прав та інтересів працівників галузі.

Голова міської організації профспілки Крючкова Світлана Олександрівна, продовжуючи тему виступу соціального партнера, наголосила на посиленні уваги профспілки  по  вирішенню трудових і соціально-економічних питань спілчан через підтримку електронних петицій до Президента, збір підписів на підтримку позиції ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо проекту закону «Про освіту» відповідно до постави Х пленуму ЦК профспілки від 29 жовтня 2015 року № Пл-Х-3-1 «Про позицію Профспілки щодо проекту закону «Про освіту» та проведені постійної інформаційно-роз’яснювальної роботи в своїх трудових колективах.

До участі в засіданні Ради профспілки також була запрошена юрисконсульт управління освіти Дранчук Анастасія Сергіївна, яка ознайомила присутніх із новинами трудового законодавства, а саме – із проектом Трудового кодексу України.

Винесені питання викликали конструктивну дискусію серед присутніх та готовність голів первинок підтримати активні дії галузевої Профспілки. Спільною була думка про те, що соціально-економічний захист освітян був і залишається важливим напрямом профспілкової роботи.

IMG 0965

На порядок денний були також винесені і питанняорганізаційного зміцнення та мотиваційних аспектів профспілкового членства. Основні поради, які давалися профспілковим лідерам в цьому напрямі – максимально висвітлювати спілчанам позитивні результати роботи профспілкової організації щодо забезпечення соціально-економічного захисту працівників освітньої галузі.

Для підвищення обізнаності власних лідерських якостей з головами проведено анкетування на визначення «Різних ролей профспілкового лідера». А для полегшення роботи голів первинних профспілкових організацій були надані буклети «На допомогу профспілковому лідеру» з рекомендаціями щодо розвитку тих особистих якостей, які необхідні профспілковому лідеру.

Крючкова С.О., голова Вознесенської міської

організації профспілки працівників освіти

З офіційних джерел