Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію працівників освіти і науки у 2011 році

     З метою удосконалення внутріспілкової роботи, зміцнення єдності та консолідації профспілкового руху, підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні освітянських питань, дотримання норм Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", Статуту профспілки працівників освіти і науки України, протягом 2011 року  в області проводився  огляд–конкурс на кращу первинну організацію профспілки працівників освіти.

 

      Конкурс, згідно Положення, проводився у 2 етапи.

І етап в районах і містах області, ІІ етап- фінальний.

     Районними та міськими комітетами, радами профспілки до обласної комісії були подані матеріали 19 первинних профспілкових організацій, переможців районних, міських конкурсів.

     Матеріали, подані на конкурс, розглядала обласна комісія, яка протокольно відзначила, що усіма його учасниками були дотримані умови  Положення про обласний конкурс на кращу первинну організацію профспілки.

       При ознайомленні з матеріалами особлива увага членами комісії приділялась змісту інформацій про роботу первинних профорганізацій, комітетів профспілки, правильності оформлення та ведення профспілкової документації, наявності колективних договорів та їх змісту, естетичному оформленню матеріалів, позитивному росту показників діяльності профорганізацій в порівнянні з минулим роком, тощо.

      Члени обласної комісії побували у ряді навчальних закладів області, первинні організації яких претендували  на призові  місця і відзначили позитивну роботу  первинних організацій Баловненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеського району (голова профспілки  Галущенко Галина Федорівна, директор - Біла Олена Олексіївна) , Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вознесенського району (голова профспілки Крочик Ольга Петрівна, директор - Треножкіна Галина Олексіївна), Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів Єланецького району(голова профспілки Осітрова Оксана Петрівна, директор Ришкова Тетяна Леонідівна). ДНЗ – ясла-сад № 1 «Ластівка» м. Первомайська (голова профспілки Соловйова Людмила Володимирівна, завідуюча Працьовита Лариса Петрівна ). 

        В даних навчальних закладах соціальні питання вирішуються шляхом соціального партнерства. Виконуються зобов’язання сторін по колективним договорам в частині соціального захисту, оздоровлення та надання соціальних пільг працюючим.

      Спільними зусиллями профкомів і адміністрацій закладів створено належні умови для роботи кожного працівника. В навчальних закладах створено доброзичливу, відверту і творчу обстановку. Профспілкові комітети завжди проявляють турботу про своїх членів профспілки.

      Створено кабінети для роботи профспілкових комітетів. Налагоджено електронний зв'язок.

     На належному рівні ведеться профспілкова документація. Проводяться захоплюючі культурно-масові та спортивні заходи.  Особлива турбота приділяється молодим вчителям та ветеранам праці.

      Змістовні та естетично оформлені  матеріали на конкурс подали первинні профорганізації Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайського району, Багачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кривоозерського району, Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району, Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Казанківського району, Гімназії селища Братське, Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи. 

      Конкурс сприяв  покращенню роботи в первинних профорганізаціях, мотивації профспілкового членства. Активізувалася робота профспілкового активу. Зростає авторитет голів профспілкових комітетів. Покращився соціальний діалог та взаєморозуміння з керівниками навчальних закладів.

      В урочистій обстановці на VI пленумі обкому профспілки було проведено нагородження переможців та фіналістів обласного огляду-конкурсу.

 

Серед загальноосвітніх навчальних закладів:

За І місце   Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком – музикальним центром системи міні Hi-Fi нагороджено первинну профспілкову організацію Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки (голова профорганізації Крочик Ольга Петрівна, директор - Треножкіна Галина Олексіївна).

 

 також за  І місце Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком - струменевим принтером Epson нагороджено первинну профспілкову організацію Першої Української гімназії(голова профорганізації Компанієць Світлана Валентинівна, директор- Бережний Сергій Васильович).

 

За ІІ місце   Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком – ламінатором та універсальним біндером – брошуратором нагороджено первинну профспілкову організацію Баловненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (голова профорганізації Галущенко Галина Федорівна, директор Біла Олена Олексіївна).

 

 також за ІІ місце Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком - струменевим принтером Canon PIXMA нагороджено

первинну профспілкову організацію Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (голова профорганізації Халипенко Сергій Павлович, Директор Поліщук Іван Ілліч).

 

За  ІІІ місце  Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком –струменевим принтером Canon PIXMA нагороджено   первинну профспілкову організацію Возсіятської  ЗОШ І-ІІІ ступенів(голова профорганізації Курбанова Світлана Йосипівна, директор Франчук Галина Анатоліївна).  

також за ІІІ місце Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році» та цінним подарунком - струменевим принтером Canon PIXMA первинну профспілкову організацію Кімівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів(голова профорганізації Казимир Микола Григорович, директор Жеребненко Людмила Дмитрівна) .

 

Серед первинних профспілкових організацій дошкільних навчальних закладів визнано кращими та нагороджено Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році»  та грошовою нагородою у розмірі 300 гривень:

 

-первинну організацію профспілки ДНЗ № 2 «Ромашка» м.Южноукранська

(голова профорганізації Демчук Наталія Василівна, завідуюча Строчко Оксана Анатоліївна);

 

-первинну організацію профспілки ДНЗ – ясла-сад № 1 «Ластівка» м. Первомайська

(голова профорганізації Соловйова Людмила Володимирівна, завідуюча Працьовита Лариса Петрівна );

 

-первинну організацію профспілки ДНЗ № 1 м. Вознесенська

(голова профорганізації Чорна Тетяна Анатоліївна, завідуюча ДНЗ Сербулова Олена Євгенівна).

 

 За активну участь в огляді-конкурсі  нагороджено  Дипломом обкому профспілки і управління освіти облдержадміністрації, Почесним вимпелом «Краща організація профспілки у 2011 році»  та грошовою нагородою у розмірі 200 гривень первинні профспілкові організації:

 

  • Ø     Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Новобузького району

олова профорганізації Кулініч Марина Анатоліївна; директор школи- Лахтіонова Наталія Миколаївна).

 

  • Ø     Ольшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Миколаївського району

(голова профорганізації Чайка Оксана Василівна; директор школи -Молчанова Світлана Вікторівна).

 

  • Ø     Багачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Кривоозерського району

(голова профорганізації Пресмицька Лариса Миколаївна; директор школи -Дробот Тетяна Леонідівна).

 

  • Ø     Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Казанківського району

(голова профорганізації Галавай Оксана Володимирівна; директор школи -Тристан Тетяна Василівна).

 

  • Ø     Бармашовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Жовтневого району

(голова профорганізації Лакутіна Інна Михайлівна; директор школи -Брунарська Олена Анатоліївна).

 

  • Ø     Малоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Єланецького району

(голова профорганізації Осітрова Оксана Петрівна; директор школи- Ришкова Тетяна Леонідівна).

 

  • Ø     Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи

(голова профорганізації Цехоцька Олена Миколаївна; директор школи -Власюк Володимир Дмитрович).

 

  • Ø     Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

(голова профорганізації Волошанівська Тетяна Леонідівна; директор школи -Овчар Жанна Леонідівна).

 

  • Ø     Гімназії селища Братське

(голова профорганізації Бунько Микола Володимирович; директор гімназії -Коваль Наталія Миколаївна).

 

  • Ø     Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

(голова профорганізації Островська Ольга Пилипівна; директор школи -Слюсар Руслан Петрович).

 

З офіційних джерел