День обкому профспілки в Очаківському районі

     З метою інформування та надання практичної допомоги профспілковому активу та працівникам освіти , згідно з планом роботи обласної організації профспілки, 23 листопада 2011 року відбувся День обкому профспілки  працівників освіти і науки в Очаківському районі.

     Освітяни району, профспілкові активісти мали нагоду поспілкуватися з працівниками обкому профспілки та отримати вичерпну кваліфіковану інформацію з усіх питань освітянського життя.  

     Під час зустрічі з профспілковим активом, голова обкому профспілки Віра Михайлівна Оборонько  відзначила, що ця форма роботи є традиційною і має позитивні результати. А тому закликала  до відвертої і безпримусової  розмови.

      Яка і відбулася в конструктивній  діловій обстановці.

     Активно проходило і  розширене засідання президії районної ради профспілки з порядком денним: «Про виконання вимог Закону України «Про охорону праці та здійснення громадського контролю за створенням безпечних умов праці і навчання в закладах освіти району». Учасники президії заслухали та обговорили інформації  Тарабана В.А., заступника голови районної ради профспілки, Кирильчук Л.В., голови первинної організації профспілки Дмитрівської ЗОШ, Мороз Я.Р., голови первинної організації профспілки Чорноморської ЗОШ та інших.

     Голова районної організації профспілки Шуєнко В.О. проінформувала працівників обкому профспілки та профактив району про діяльність районної профспілки та окреслила основні завдання на перспективу.

     Голова обкому профспілки Оборонько В.М. висловила подяку профспілковому активу району за плідну роботу, позитивно відзначила розвиток соціального партнерства в районі та за дорученням ЦК Профспілки, за активну  багаторічну роботу в профспілці, вручила профспілковому лідеру району Шуєнко В.О. Почесну грамоту Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

     Районній раді профспілки, працівникам відділу освіти  також була надана практична допомога з питань заробітної плати, відпусток,  організаційної роботи та діловодства.

 

 

З офіційних джерел