Я вибрала долю сама собі

Первомайська районна організація профспілки працівників освіти і науки представляє творчий портрет вчителя- філолога Мигіївської ЗОШ І- ІІІ ст., активного члена профспілкового комітету навчального закладу Козаченко Аллу Петрівну

 

                                                                            Я вибрала Долю собі

                                                                                                                 сама,

                                                                      І що зі мною не станеться,

                                                                              У мене жодних претензій

                                                                      нема,

                                                                      До долі – моєї обраниці.

                                                                                                                Л. Костенко

 

  Алла Петрівна Козаченко - вчитель вищої категорії, відмінник освіти України, має звання "Старший вчитель", нагороджена грамотами управ­ління науки та освіти Миколаївської облдержадміністрації, профільного міністерства. Вона очолює шкільне методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу, є одним із авторів навчального посібника "Плани-конспекти уроків літера­тури рідного краю", виданого методкабінетом відділу ос­віти Первомайської РДА, а також має багато публікацій у фахових газетах. У 2009 році на обласному конкурсі Алла Петрівна виборола звання "Вчитель року" у номі­нації "Українська мова та література". 

Барвиста учительська доля. є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу - аж до запаморочення від висоти - і гіркий туман буденності, свіжий рожевий вітер перемін і гнітюче відчуття застою. Добре, коли поряд є люди, які, самі того не помічаючи, своєю працею і енергією підтримують твою діяльність, творчі наміри і пошук життєвого шляху, в яких все - найтепліше, наймудріше та найяскравіше, які завжди допоможуть, зрозуміють і підтримають, Саме такою є вчителька української мови та літератури Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Алла Петрівна Козаченко. Вона з династії вчителів. Належить до середнього поко­ління, її мама - Поліна Федорівна Возіянова служить для неї прикладом, як творча, неординарна особистість. Два роки тому до Мигіївської  шко­ли прийшла працювати вчителем зарубіжної літератури і її донька. Алла Петрівна не уяв­ляє себе в іншій, не вчительській ролі, якій присвятила ось уже 27 років. Людина чуйна, доброзичлива, мудра і сердечна, вона вміло поєднує це із вимогливістю і принциповістю. Має високу фахову підго­товку. Її педагогічне кредо: "Без успіху учня немає успіху вчителя". Тож вихованці А.П. Козаченко стають переможцями районних та призерами обласних олімпіад з української мови та літератури, конкурсу знавців мови ім. П. Яцика. Протягом усього життя, яке  вона присвятила дітям, суп­роводжують її слава, шана, визнання. Учні з нетерпінням чекають зустрічі з улюбленою вчителькою, бо кожен її урок - неповторний. Діти не тільки вчаться опановувати знання з рідної мови та літератури, а й бути людьми - творцями прекрасного. Школа пишається тим, що має такого чудового педа­гога. Алла Петрівна володіє одним з найбільших   благ  - мудрістю. Мета її життя - жити, творити, робити добро. Вона не втомлюється повторювати: "Твори добро - воно відгукнеться". Силою свого розуму, душевною добротою викликає захоплення та повагу.

  Виняткова працездатність, творча активність, прагнення йти в ногу з часом спонукає вчителя до впровадження нових творчих ідей.

 

  

 

Голова 

 районної організації профспілки        Вороніна Л.П.                                                       

 

З офіційних джерел