Завершується робота комісії по підбиттю підсумків обласного огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію профспілки працівників освіти і науки у 2011 році»

     Комісією обкому профспілки завершується розгляд поданих матеріалів  переможців районного та міського етапу обласного огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію профспілки у 2011 році».

     Обласний конкурс проводиться з метою удосконалення внутріспілкової роботи, зміцнення єдності та консолідації профспілкового руху, підвищення ролі районних і первинних профспілкових організацій у вирішенні спілчанських завдань, дотримання норм Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", Статуту профспілки працівників освіти і науки України.

     Для участі в обласному конкурсі було подано матеріали 19 первинних профспілкових організацій.

     Члени обласної комісії побували у ряді навчальних закладів області, первинні організації яких претендують на переможні місця. Особливо приємне враження у членів комісії залишили первинні організації Баловненської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоодеського району (голова Галущенко Галина Федорівна, директор - Біла Олена Олексіївна) , Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вознесенського району (голова Крочик Ольга Петрівна, директор - Треножкіна Галина Олексіївна, Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ст., Єланецького району(голова Осітрова Оксана Петрівна, директор Ришкова Тетяна Леонідівна).

       В даних навчальних закладах соціальні питання вирішуються шляхом соціального партнерства. Виконуються зобов’язання сторін по колективним договорам в частині соціального захисту, оздоровлення та надання соціальних пільг працюючим.

     Спільними зусиллями профкомів і адміністрацій закладів створено належні умови для роботи кожного працівника. В школах створено доброзичливу, відверту і творчу обстановку. Профспілкові комітети завжди проявляють турботу про своїх членів профспілки.

      Створено кабінети для роботи профспілкових комітетів. Налагоджено електронний зв'язок.

     На належному рівні ведеться профспілкова документація. Проводяться захоплюючі культурно-масові та спортивні заходи.  Особлива турбота приділяється молодим вчителям та ветеранам праці. 

     Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться на черговому VІ пленумі обкому профспілки.

З офіційних джерел