Навчається студентський профактив Чорноморського державного університету імені Петра Могили

Обкомом профспілки проводиться велика робота по удосконаленню діяльності студентської організації Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

З метою надання практичної допомоги профспілковому активу студентів.

11 жовтня працівниками обкому профспілки Горощенком В.Ф., заступником голови обкому, Максимовою Г.М., заввідділом обкому профспілки, Нестеренко Н.П., головним спеціалістом обкому профспілки проведено семінар-навчання  для студентського профактиву ЧДУ імені Петра Могили.

Профспілкові активісти були ознайомлені з загальними відомостями про Профспілку працівників освіти і науки України, основними нормативно-правовими актами про профспілки. Отримали рекомендації з питань організаційної роботи: планування роботи, проведення профспілкових зборів, засідань профкому, профбюро, ведення профспілкової документації, залучення студентів до профспілки.

Особливу увагу було приділено також питанням щодо здійснення студентським профактивом контролю за виплатою стипендій студентам, роботою студентської їдальні, участі профкому в огляді «Гуртожиток – наш другий дім», надання допомоги студентам з малозабезпечених сімей та інші. 

За невеликий час спілкування, учасники навчання розібралися: що таке профспілка. Яку користь вона приносить. Як можна реалізувати себе в роботі профспілкового комітету. Які знання та якості необхідні профспілковому лідеру тощо.

Учасники семінару домовилися, що такі семінари-навчання будуть постійними.

З офіційних джерел